Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esély erre gyakorin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély erre gyakorin?

Figyelt kérdés
Hogy itt találom meg az igazit? Azt az embert akit álmomba megálmodtam? Aki olyan mint amilyennek elképzeltem, elenyésző hibaszázalékkal?

dec. 31. 02:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
O %. Bár inkább kicsit kevesebb.
dec. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pedig, amúgy, télleg itt találtam meg az igazit:) (nem flex)
dec. 31. 02:37
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Legjobb barátot már találtam itt. ;-)

És párkapcsolat is majdnem lett.

Semmi nem lehetetlen.

dec. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt randim Chat.hu-ról, pedig csak hülyéskedtem. Jót beszélgettünk, de nem lett belőle semmi. Azért ez is valami!
dec. 31. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

"elenyésző hibaszázalékkal"


Olyat biztos nem ami a fejedben létezik. Szerintem ébredj fel Csipkerózsika álmodból.

dec. 31. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
mindenre van esély
dec. 31. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Nincs rá esély
dec. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk baromi kíváncsi lennék hogy hogy hogy jön össze az ilyen, de a legaprobb részletekig, mert sokan mondták már, hogy innen lett kapcsolatuk😅

Pl baromira érdekel hogy melyik kategóriába írogattak a felek, melyik kérdés ala "találkoztak", az, aki ráírt a másikra, miért döntötte el, hogy ráír, direkt erre használták-e a gyk-t, stb stb.


Tudom hogy baromi gáz így kíváncsiskodni, de a gyk szerelem olyan szinten elképzelhetetlen számomra, hogy nem tehetek róla😅

dec. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az az ember, akit megálmodtál?
dec. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
42
dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!