Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyire gyakori az és mekkora...

Mennyire gyakori az és mekkora esély van arra, hogy elhal a terhesség pl a 8-9. Héten és ez csak a 12. Heti uh-n derül ki?

Figyelt kérdés
Mindenféle vérzés, görcs kimarad. Terhességi tünetek megvannak
2022. dec. 14. 02:32
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ne agyalj ilyesmin, mert nagyon hosszú terhességed lesz így!
2022. dec. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Akad ilyen gond bőven. De ennyi erővel láttad, milyen a statisztika egy autóbalesetre?


Arra, hogy elváltok a férjeddel?


Hogy depresszióba esel?


Hogy a klímaváltozás globális katasztrófát okoz és a fentiek egyike se számít?


Mindig lehet aggódni és félni valamitől, döntés kérdése. Ha úgy döntöttél, hogy gyereket vállalsz és anyuka leszel, akkor én azt javaslom, hogy dönts úgy is, hogy nem statisztikákon alapuló félelemmel éled meg ezeket az éveket, mert elveszik az időt és energiát a lényegtől! Kisbabád lesz! Nézegess neki plüssöket, tervezgesd a babaszobát!

2022. dec. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Elég gyakori sajnos.Viszont én tavaly megéreztem,hogy valami nem oké.7 hetesen volt szívhang,de nem olyan jo mint kellett volna.Mint utólag kidert kb 7+2 meg is állt a szíve. :( 9 hetesen kellett volna vissza mennem,de hamarabb mentem,mert fura volt valami.Sajnos bejott.Most júliusban újra terhes lettem,pont akkor mint tavaly.Már a 25.hétben vagyok.😊
2022. dec. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előfordul sajnos. De ne agyalj ezen ha jót akarsz magadnak különben idegroncs leszel.
2022. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalam most történt ilyen. Nem vettem észre. Csak máshogy voltam rosszul. De nem gondoltam bajra én sem. De ne igy készülj, minden rendben lesz.
2022. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos hasonlóan jártam mint a 3-as válaszoló,szintén tavaly.

7 hetesen volt szívhang,2 hétre rá kellet kontrollra mennem,addig voltak tüneteim is rosszul voltabb stb,a vizsgálat előtti nap és aznap "jól voltam" de rossz érzésem volt...nem volt szívhang és nem is fejlődött tovább.


De feleslegesen ne aggódj,mert az nem tesz jót,nem kell ilyesmire gondolni csak hogy minden rendben lesz.

2022. dec. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!