Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoltán9 kérdése:

Szerintetek szerelmes volt belém a hölgy?

Figyelt kérdés

Kollégák voltunk és ő kezdte a közeledést aminek persze örültem,állandóan hozzám ért,mindig mellém ült,volt aki már beszólt hogy nyálasan dicsér,

Mindent tőlem kérdezett mi hogyan van,ha valaki mert szólni ezt ő is tudja akkor beszólt hogy de ő ezt tőlem kérdezte,többször is mondta mennyire szeret velem dolgozni közösen a többiek előtt is,de volt morgott is hogy nem velem fog kettesben dolgozni,volt hogy nem figyeltünk vele egy kollégája inkább magunkra hagyott.Sajnos azonban volt barátja akivel egy ideje már együtt élt,illetve később máshová ment dolgozni így végül nem lett semmi az egészből



jan. 1. 05:38
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Azóta nem jelentkezett?
jan. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Vagy látta rajtad, hogy rádfér a dicséret és ki akarta ugrasztani a nyulat a bokorból.

Mellette persze vonzónak is talált. De szerelem nem biztos szerintem.

jan. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezted meg? Ha ennyi jelét adta hogy szeret veled lenni, akkor nem itt kellene kérdést írnod hanem kommunikálni vele. Ezt már sosem fogod megtudni.
jan. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg már bőven veled lenne,ha érdekelted volna...

Inkább ilyen egotuningnak tűnik az egész,így a leírtak alapján.

jan. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes nehezen lehetünk olyan emberbe, akit nem is ismerünk.

Tetszeni lehet, hogy tetszel neki, de nem ismer téged közelebbről.

Arra gondoltál már, hogy ismerkedni kéne vele? Tetszik a nő?

jan. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyen kitüntetett figyelembe csak az részesül aki tetszik is.
jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Szerelmeeees? Ez a Felnőtt párkapcsolatok kategória, bazki.
jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7, oh, mert a felnőttek nem lehetnek szerelmesek?
jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A felnőttek jó eséllyel tudják, mi a szerelem, 8-as. Amit kérdező felvázolt, az legfeljebb az óvodában szerelem.
jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Én így szerettem bele a kollégámba. Biztos, hogy fontos vagy neki. Csak még lehet maga sem tudja mit érez.

jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!