Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen a valóságban is van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen a valóságban is van, vagy csak hollywoodi fordulat?

Figyelt kérdés
Előfordult már bárkivel olyan, hogy amikor együtt volt vele nem érezte hogy ő az igazi, szakított, és az új partner mellett rájött hogy dehogynem?

jan. 1. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, hogy szakítottal a pároddal, majd az új csajod/pasid mellett jöttél rá, hogy mégiscsak ő kellene? Eléggé sablonos történet.
jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És van értel e ilyenkor újrakezdeni?
jan. 1. 21:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exed nyitott lenne az ujrakezdesre? A gond, ami miatt szakitottatok, már nem gond?
jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

igen


újrakezdésre nem volt lehetőség, mert nála senkinél nincs 2. esély, kétszer könyörögtem magam vissza, de reménytelen volt


1 hónap múlva lesz 2 éve, azóta voltam is rövidebb kapcsolatban illetve lehettem volna 3 másikkal, de egyik sem volt hozzá hasonló

jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt most nem értem. Ha nála nincs 2. esély, akkor mit akarsz?
jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 te szakítottál? Miért, akkor nem voltál szetelmes?
jan. 1. 21:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Láttam már arra példát hogy a csaj efféle kefélt de a pasi vissza fogadta.

Kettő hasonlót láttam eddig.


Ha hozzám akarna vissza jönni az ex csajom tényleg fel kéne neki mutatni pozitív maradandó változásokat. El kéne nyernie a bizalmamat csak így pofára nem fogadnám vissza.

jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mimt az optikai csalódások. Ha más mellett ebredsz ilyenekre az mindenképp illuzio.

Az igazi érzés az amit mellette érzel akkor es ott. Ha az rossz az a valoság.

jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, mikor valaki ott van elotted es nem kell, de mikor tavolrol epp hogy latod, minden megszepul? Na ez am hollywoodi. Ez bemeseles.
jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az eset csak annyit bizonyít, hogy aki utána jött, az meg rosszabb. Tehát hozzá képest tűnik jónak az előző. Ergo, egyikkel se kéne lenned.
jan. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!