Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kb hányadik randi után szoktát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb hányadik randi után szoktátok megkedvelni a randipartnereteket? Mikor van az amikor észre veszed magadon hogy várod hogy lássad és beszelj vele?

Figyelt kérdés

jan. 4. 19:58
A kérdező szavazást indított:
Az első randi után
Második randi után
Ötnél több randi után
Tíznél több randi után
Még később
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első után már muszáj, hogy várjam a következőt, különben mi értelme?

Ha a második után sincs meg az érzés, akkor nem lesz harmadik.

jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Miután lefekszik velem
jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első után - tessék-lássék dolgokba túl öreg vagyok hogy belemenjek, annál drágább az időm.
jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első után. Szex is volt. A tizediken meg szakítás.
jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt hívom randinak, amikor olyannal találkozom, akivel szerelmi kapcsolatot szeretnék.
jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akár már a beszélgetés alatt is. De legkésőbb az első randin. Nincs második, ha nem keltette fel az érdeklődésemet.
jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Létezik olyan, hogy valaki nem várja a másodikat, mégis találkozik vele? Mi motiválja?

jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem a kérdező vagyok ugyan, de például az motiválhatja, hogy esélyt szeretne adni neki és kettőjüknek, mert amúgy minden racionális érv emellett szól, még ha az a "varázs" nem is volt meg. Többször voltam már így. Mondjuk soha nem volt érdemes, de nem akartam "hülye pitsa" lenni, aki csak úgy lazán eldob valaki értékeset, hozzá illőnek tűnőt, mert elsőre nem mozgatta meg.
jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 köszönöm.

Jól el vagyok vele viszont én nem éreztem még a tűzet köztünk. Tényleg az egyik legilledelmesebb férfi akivel találkoztam es a humora sem rossz de nem érzem a tűzet. És arra lennék kivancsi hogy érdemes e vagy sem. Bár nem is értem miért nem fejtettem ki normálisan hogy mindenki értse.

jan. 5. 18:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez több dologtól függ.

Elsősorban a saját személyiségedtől, hogy képes vagy-e egyáltalán kapcsolatban lenni tűz nélkül. Én olyan vagyok, hogy pár alkalom után már a következő találkozásra sem bírom rávenni magam, de van, aki teljesen jól elvan így is, ha cserébe minden más stimmel.

Fontos a korod és az is, hogy általában mennyi és milyen ismerkedési lehetőséged van, illetve hogy jellemzően mennyire könnyen/gyakran találkozol olyannal, akivel viszont megvan a tűz. Én ezekből a szempontokból rettenetesen rosszul állok, de még így sem vagyok képes megalkudni.

Amit még figyelembe érdemes venni szerintem, hogy mindenképp elérendő célod-e az életben a házasság, családalapítás. Ha igen, akkor (sajnos) jobban szorít az idő, nem várhatsz vagy válogathatsz olyan sokáig...

#8

jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!