Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Huszonévesen mennyire éreztéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen mennyire éreztétek, hogy a párotok az "igazi"?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, a velem egyidős férfi párommal több, mint három éve együtt vagyunk. Két éve közös albérletben is élünk. Mindkettőnkek ez az eddigi legtartósabb kapcsolata, nagyon szeretjük egymást, vannak közös terveink, rövidebb és hosszabb távra is. Nehezen tudom elképzelni, hogy lehetnék mással a jövőben. Azonban nyilván megvannak a magunk bajai, nem minden tökéletes, vannak pillanatok, amikor megfordul a fejemben, hogy mi van, ha mégsem együtt fogjuk leélni az életünket. Az olyan dolgok, mint a házasság vagy a gyerekvállalás elég távol állnak tőlünk, még mindketten tanulunk, egyelőre messze van az az időszak, amikor ezek a témák válnak prioritássá. Viszont ha el kell képzelnem, hogy vele fognak ezek megtörténni, nem érzem magamat azért még 100%-ban magabiztosnak.

Szerintetek ez természetes? Mármint most van ez a "kínos" időszak, hogy elég komoly és hosszútávú már ez a kapcsolat, hogy számításba vegyük, hogy együtt fogjuk leélni az életünket, viszont túl fiatalok vagyunk ahhoz, hogy ezt így igazán felfogjuk, mit is jelent. Elsősorban olyanokhoz szól a kérdés, akik hasonló helyzetben voltak egykor, vagy járnak épp hasonló cipőben (de persze mindenki más gondolatát is szívesen fogadom); hogyan alakultak nektek a dolgok? Továbbfejlődött a kapcsolat, azóta is együtt vagytok, vagy teljesen máshogy alakult az élethelyzetetek? Lehet ezt ilyen korban "tudni", hogy most akkor ő az, akivel "örökre" együtt leszünk, vagy ez majd alakul? Normális egyáltalán, hogy felmerülnek bennem ezek a kérdések? Három év után nyilván a klasszikus, rózsaszín-ködös egymásba bolondulás sokat enyhült, és nagyon szeretem a barátomat, nagyon kötődünk egymáshoz értelemszerűen, de akaratlanul is elgodolkozom néha a kapcsolatunk jövőjéről.

Köszönöm előre is annak, aki válaszol! :)



jan. 7. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Korai kiégést predesztinálok a következő pár évre nálatok.
jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, ha titeket "egymásnak szánt a sors" akkor mégha külön is váltok egymástól a jövőben újra együtt lesztek azért vagytok a "Nagy Ő & Igazi" egymás számára. Élvezni kéne az életet egymás mellett és ha szeretitek egymást, eléggé erős a kapcsolat akkor a nehézségeken is túl tudtok lépni. Az az igazság, hogy az ember változik élete során, meg az érzései is és akit egyszer nagyon szeretsz nem fogsz örökké. Szeretheted, mint embert, be is magyarázhatod magadnak, hogy "egymásnak vagytok teremtve" és azért tart olyan baromi sokáig a szerelem, vagy kitart a szeretet, de valójában nemcsak azon múlik, hogy mennyire ápoljátok az érzelmeket. Egyszerűen vagy vannak érzések, összekapcsolódás vagy sincs. Élni kell az életet mint írtam és majd alakul. Ember tervez, de Isten végez!
jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28 vagyok, két éve vagyunk együtt, ő az igazi :)
jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

24 évesen ismertem meg és jöttünk össze a már férjemmel. Ő akkor 21 volt. 1,5 év után össze is házasodtunk:) Egyedül őt éreztem az igazinak már az elejétől. Mindketten úgy érezzük, hogy lelki társak vagyunk, összetartozunk, testben és lélekben is. Korábbi kapcsolataimban soha nem éreztem ilyet, se még hasonlót sem.

14. éve vagyunk együtt😊🥰❤️

jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!