Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg akkora tragédia, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora tragédia, amit tettem?

Figyelt kérdés

25/l

Mindig is nagyon vékony voltam és jó alakom volt, heti 4-5x edzek. Pár éve összejöttem életem szerelmével, aki történetesen a kicsit husisabb lányokat szereti. Nem kezdtem el nagyon elhízni, de kicsit jobban elengedtem magam. Ugyanúgy edzek, de már nem utasítok vissza egy sütit, és amikor kimegyünk a kollégákkal ebédelni, akkor néha kicsit kalóriadúsabb ételeket választottam, de ennyi. 2-3 év elteltével ez azt eredményezte, hogy a 170 centimhez 54 kiló helyett 68 vagyok, amit tartok. Ugyanúgy jó alakom van, sportolok, csak mindenhol puhább vagyok, van egy kis poci, és kész, itt a történet vége. Mindenki azt mondogatja, hogy jajj, kár értem, meg milyen rossz emberrel vagyok együtt, miközben nem is ő kért erre. Én nyugodtan eszek, egészséges vagyok, ő állandóan be van gerjedve rám, a szex még annál is jobb, mint volt. Mi a baj azzal, hogy ez a minimális felesleg (mert minimálisnál nem több azért) direkt van rajtam? Nem leszek kétszáz kiló, ez még normális súly.


jan. 19. 16:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
40%
54 kg-hoz képest a 68 azért nem minimális súlyfelesleg. De te tudod, hogy hogy érzed jól magad, ha így, akkor ne hallgass arra, hogy ki mit mond.
jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
36%
Egy kissé lejjebb kéne adni, mert ha még jobban elhízol az már nem lesz jó sehogyse.
jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
22%

+14 kg te jó Isten!!

Ez rengeteg

jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Még jobban? :D Miért, most el vagyok hízva?


"54 kg-hoz képest a 68 azért nem minimális súlyfelesleg."

De ez nem mind zsír. Nagyon sokat edzettem, szerintem ami feljött, annak a minimum az 1/3-a inkább izom

jan. 19. 16:22
 5/32 anonim ***** válasza:
74%

Nem látok problémát. Viszonylag magas vagy így az a 68 kg nem tűnik soknak.

Pláne ha mellette ugyan úgy megvan a sport.

Így látatlanban az a fajta testalkatod van akire ránéz a legtöbb férfi és azt gondolja, hogy hú de jó nő.

jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
53%
Véleményt vártál. Na kaptál. De csináld úgy ahogy jónak látod, nekem 8.
jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
24%
170 cm-hez a 68 nem éppen ideális. 60 körül lennél jó. Lehetsz izmos, de a túl sok izom sem szép egy nőn. De ha neked így jó, akkor ne érdekeljen, hogy más mit mond. De ha zavar, amit mondanak, akkor azt sejtem, hogy te sem vagy teljesen elégedett magaddal.
jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi bunkó ember van itt.

Semmi gond nincs azzal ha 68 kg vagy.

A károgókat meg ignoráld.

jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
29%
Ezen simán javíthatasz, ha szeretnél. Nem egy olyan kategória ami durva lenne.
jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem azért tragédia, mert te a párod miatt híztál fel és nem magad miatt.
jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!