Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez tényleg akkora tragédia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg akkora tragédia?

Figyelt kérdés

Tegnap este véletlenül mellé nyúltam és a párom fogkeféjével mostam fogat.

Észrevette és elkezdett finnyáskodni,hogy na ne már,ez milyen undorító, dobjam ki azt a fogkefét,mert nem hajlandó többet

használni.

Nem vagyok ápolatlan, mindennap fürdök,tiszta vagyok, nem értem,hogy miért kell ebből ekkora ügyet csinálni. Véletlen volt, tisztán raktam vissza...


Kicsit rosszul esett és nem értem...

Ha valamit nem bírok megenni, megeszi utánam, iszik az üvegből,amiből én is, egyéb dolgokról meg ne is beszéljek...


Ti hogy látjátok ezt a dolgot? Tényleg ekkora gáz?


Én vagyok a nő, ő a férfi


2022. jan. 25. 06:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
:D
2022. jan. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy röhejesen hangzik, de úgy felfújta a dolgot a párom... Csak néztem,hogy most ez tényleg gond?! ....
2022. jan. 25. 07:04
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
igen az. Számomra kiábrándító.
2022. jan. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Noren1989 ***** válasza:
92%

Szerintem nettó faszsàg.


Vegyél mindkettőtöknek újat,legyen boldog 😂😅

2022. jan. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
Én sem tűrném, az nem normális dolog. Az a minimum,hogy bocsánatot kérsz és veszel másikat 1 szál rózsával
2022. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Legközelebb a nyelved se érhet a szájához? :)
2022. jan. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha egyszer véletlenül ilyen előfordul akkor nincs belőle semmi, veszek egy új fogkefét. Ha ez rendszeres azt én sem tolerálnám.
2022. jan. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

Egyszer utaztunk valahová és csak a saját fogkefémet tettem be,aznap már nem tudtunk venni egyet mire ez kiderült. Simán megmosta ő is az enyémmel. (én vagyok a nő)

Szerintem ebben semmi nincs, főleg hogy amúgy is egymás szájában van a mindenünk sokszor. Ekkora ügyet ebből....

2022. jan. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Vennék neki újat, de mielőtt odaadnám neki körbesikálnám vele a wc-t.
2022. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Mi nem hasznaljuk egymas fogkefejet. Akkora ugyet nem csinalnek belole, de masnap vennek egy uj fogkefet. Szerintem ezt nem kellene az oralis szexhez hasonlitani, de a csokolozashoz sem.

Fogmosaskor egy csomo lepedeket, etelmaradekot, bacit takaritasz le. Nekem eleg ritkan de elofordul, hogy verzik a szam fogmosas utan.

Szerintem mindenki ragaszkodjon a sajatjahoz. Igy a higienikus.

2022. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!