Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már olyan szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan szerelmesek, hogy önként lemondtatok az álmaitokról?

Figyelt kérdés
Megérte?

jan. 19. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Nincsenek álmaim, mármint így átvitt értelemben értve.


A valós tudatos álmodásról pedig nem mondanék le senki kedvéért, mert iszonyú móka álmomban repülni, tízméterest ugrani helyből, meg mindenféle dolgokat elkövetni, amiért itt dutyi járna :D Persze, van hogy kinyírnak, de aztán úgyis jön az ébredés.

jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es,szerintem egyértelmű, hogy nem erre gondoltam a kérdésben
jan. 19. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Értem nem mondott le az álmáról az exem. És én se érte a saját álmomról. Ezért dobott ki :D
jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem de nem is szeretnék
jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
A kérdés egy ellentmondás.
jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ellentmondás, volt egy álmod, amit valóra akartál váltani, mielőtt megismerted akivel összejöttél. Szép lassan az a karrierista törtető magányos farkas élet már nem kell neked, csak a szerelem a biztonság, és az a bizonyos személy. Ugyanakkor harcolsz az egoddal, hogy mit akartál elérni korábban.
jan. 19. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Én minden áron otthon akartam megteremtettem egy rossz kapcsolatba nekem ez volt amit el akartam érni, de mivel nem a megfelelő társsal csináltam így ahhoz, hogy boldog legyek lekellet róla mondanom. Ez persze kicsit más de igen lemondtam az álmomról vagy félre tettem, hogy boldog legyek nagy önismereti út volt számomra de mindenki egyedi eset, hogy miről éri meg lemondani vagy miről nem, arról nem beszélve, hogy sose valaki miatt mondj le egy álmodról mert az mérgező lehet ott maradhat mint egy tüske, hogy de én miattad. Nem, magad miatt tetted magad miatt ujra ütemezed az életed és majd lesz valahogy az új terveid alapján.
jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom meghatározni hány százalékban tenném magam miatt. Ugyanis talán mégsem tudok olyan lenni, mint amilyennek gondoltam magam, és nem kellene magam ostorozni, hogy elérjem azokat a célokat, amihez az oda vezető utat nem is tudom élvezni. Sokkal könnyebb lenne amellett kitartani, ami passzol az életstílusomhoz, és a valódi személyiségemhez. Az viszont tény, hogy ez a fontos személy világított erre rá, és összezavar, hogy az álmaim vajon mennyire lehetnek még mindig helyénvalóak. Az illető amúgy támogatna, de úgy hogy lélekben nem ért vele egyet, csak hagyná, hogy járjam a saját utam. Mikor belevágtam, elkezdett iszonyú bűntudatom lenni, és csőstől jöttek a problémák, csalódások. Az a kérdés, hogy a jó útnak felemelő érzésekből kellene jönnie vagy pedig kitartani akkor is amikor az ember szenved? Ez az út is elvezethet a felemelkedéshez vagy elfogyunk közben?
jan. 19. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majdnem itt hagytam a világ legkirályabb városát (számomra) ahol mindenkim él egy olyan helyért ahol nincs munka, mert a férfi közölte már az ismerkedés elején hogy ő bizony nem mozdul innen. Szerencsére nem tartott sokáig.
jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!