Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk egy lánnyal akivel korábban jóban voltunk de ez megszakadt különböző okok miatt. Előtte is néha furán viselkedett de állítása szerint nem akart tőlem semmit. Miután már nem kerestem tovább próbált igyekezni sőt mindent megtenni hogy a közelembe férkőzzön bármi áron. Én ezt nem hagytam hogy rendezni tudjam magamban a dolgokat. Eltelt sok idő de látom hogy még most is nagyon piszkàlom. Látom hogy sokszor mintha "eldöntené" hogy nem is néz többé rám meg mintha nem is léteznék utána újra elkezd nézni meg messziről mosolyogni. Mikor meglát feltűnően ideges lesz újabban. Nagyon idegesen markolàssza a haját meg csavargatja mikor elmegyek mellette. Folyton keres a szemével és folyamatosan nézeget meg odapillant. Én van hogy rànézek volt hogy kicsit el is mosolyodtam utána folyamatosan csak nézett mintha várna valamit de nem tettem semmi mást és dühös meg csalódott volt. Láttam rajta. Meg tudott volna ölni kb. Aztán ez újra és újra ismétlődik hogy néz és vár valamit. A barátnője is mindig gyanúsan mosolyog meg engem figyel mikor merre megyek. Kicsit olyan mintha nagyon is nem lennék közömbös neki. Jól gondolom?
jan. 21. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy ezek a nézések semmik. Ha egy nő akar valamit, akkor fog kezdeményezni beszélgetést, talál alibit hidd el, és nem egyszer hanem többször.


Felejtsd el, és lépj tovább. Ezeknek nincs értelme, simán lehet hogy benézed az egészet. Voltam ilyenben tudom, és más is tanúsította, hogy a csaj figyel, aztán tagadta az egészet. Ez egy típus. Aki szemtől szembe tagad mindent, de közben meg szórakozik - hát ha jobban átgondolod nem biztos hogy akarsz ebben a bizonytalanságban élni.

jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért néz, vagy pillant, mert fórral ellened valamit.
jan. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1#. Próbált velem szóba elegyedni valamelyik nap is de nem foglalkoztam vele
jan. 21. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon tetszene, azt mondanám, nyiss felé, de ezek szerint te nem akarsz tőle semmit🤔


Ha meg már egyszer megszakadt köztetek, akkor jobb hagyni. Melyikőtök jött ki sértődötten?

jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4#. Az én hibám. És igen kegyetlenül tetszik. Azt gondoltam komolytalan és nem lehetne vele normális kapcsolatot kialakítani illetve úgy éreztem kicsit hülyének is néz ezért elfordultam tőle ellöktem magamtól mivel érzéseim voltak már akkor felé. Van azóta barátnőm de az a legrosszabb hogy nem tudom őt elfelejteni. Ő a szívembe van és kiírthatatlan. Azt hittem könnyebb lesz túllépni rajta ha eldobom de nem. Sőt sokkal rosszabb az egész. Már köszönni sem köszönünk egymásnak régóta. Nagyobb probléma lett az egészből mint amekkorát meg akartam oldani ezzel az egésszel
jan. 21. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint te vagy a komolytalan, akivel nem lehet kapcsolatot kialakítani.😅

Te is boldogtalan vagy. Meg miattad a két lány is.😒

jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6#. Tudom hogy hülye vagyok
jan. 22. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!