Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszer elutasított, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer elutasított, most mégis flörtöl velem?! Még érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Nem voltunk együtt, csak 1 hónapig “ismerkedtünk”, nagyon tetszettünk egymásnak, folyamatosan együtt voltunk, nagyon oda volt értem, már a szüleinek is bemutatott. Valószínüleg részéről csak fellángolás volt, mert hirtelen kihátrált, hogy nem akar kapcsolatot, mert nemrég szakított a barátnőjével, aki nagyon csúnyán elbánt vele (többször megcsalta) és úgy érzi, magával kell előbb foglalkoznia.

Összevesztünk, nem beszéltünk fél évig, és később lett barátnője is. De amikor legutóbb találkoztunk, szerintem flörtölt velem, majd bejelölt instagrammon is. Flört alatt azt értem, hogy mentem előtte, és megkocogtatta hátulról az egyik vállam, és átment a másik oldalamra, hogy rossz helyre nézzek+látványosan megnézett, végigmért.

Lehet, hogy ez nem is flört, nem tudom, csak furcsa volt, hogy én direkt tartottam a határt, főleg hogy barátnője van. Arról nem is beszélve, hogy tényleg nem túl jó kapcsolatban váltunk el egymástól, nincsmeg semmiféle beszélőviszony köztünk, max ha nagyon úgy hozza az élet, illendőségből egy”hogy vagy?” És ennyi.

Azóta meg vagy nagyon távolságtartó, és 0 mosollyal visszaköszön, vagy messziről integet. Teljesen kiszámíthatatlan. Ez mit jelent?



2022. dec. 20. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csipkelodott, nem flört volt, de lehet nem olyan fényes a kapcsolata a barátnőjével és most jó lennél te is.

Kérdés te benne lennél bármiben is, ha már egyszer "vége lett" és most hiába van párkapcsolata "félrekacsintgat."



"Azóta meg vagy nagyon távolságtartó, és 0 mosollyal visszaköszön, vagy messziről integet."


Lehet félreértetted a helyzetet és nem akar tőled semmit, csak a kötelező köröket illendőségből.

2022. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valószínű nem akar, mert akkor gondolom velem lenne. Csak meglepett, hogy ez mi. Ja és az lemaradt, hogy a hajamat is meghúzta kicsit
2022. dec. 20. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod? Ott a barátnője.
2022. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na igen a barátnője ráadásul szemtanúja volt ennek. (Csak a srác nem látta, hogy ott áll.)
2022. dec. 20. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érez semmit, csak játszana, flörtölne. Elég visszataszító, hogy a barátnője mellett ezt csinálja, én nem foglalkoznék többet vele a helyedben, még gondolatot sem pazarolnék rá.
2022. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán olyasmi nem lehetséges, hogy más nőkkel ugyanezt teszi?

Nekem ilyen személy nem kellene, de te tudod...

2022. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyit jelent, hogy te fülig szerelmes vagy belé. Az ő részéről nem jelent semmit.
2022. dec. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!