Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi okozhatja, hogy egy egészsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhatja, hogy egy egészséges 21 éves lány még sosem volt szerelmes?

Figyelt kérdés
jan. 23. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen típus. Lehet, hogy nem is lesz.
jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz aromantikus, de talán nem találkoztál olyan fiúval akibe belé fogsz. Még fiatal vagy nagyon.
jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra, nem találkozott még megfelelővel.

Én is kb 21 évesen lettem szerelmes.

Előtte voltak kiszemeltjeim, de rendes szerelmem vagy kapcsolatom nem.

jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

semmi


nem tálat olyan pasit aki bejön és kölcsönös az érzés.

jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Mi a bánatot jelent itt az egészséges? Mindehova behányjátok, és soha nincs értelme.
jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még nem találta meg azt a férfit aki ilyen érzéseket vàltott ki belőle. Nem olyan szokatlan dolog. Én pl 24 évesen lettem szerelmes először, és ő lett a férjem:)
jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez sajnos elég gyakori manapság. Az emberi kapcsolat nagyon felszínesek, nincsenek igazán ismerősei senkinek sem már. Így meg ki sem alakulhat szerelem.


Nyilván nem ez az általános, de nem számít ritkának.

jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!