Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiányzik. Szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik. Szerintetek is rossz döntés lenne vele beszélni?

Figyelt kérdés

Ismerkedtünk egy csajjal nem túl sokáig, de aztán abba maradt a dolog.

Én vetettem véget az ismerkedésnek, mert állandóan félreértésekbe ütköztünk. A csaj minden kis dolgon problémázott. Féltékenykedett, hogy reméli esténként nem azért vagyok fent, hogy más lányokkal beszéljek meg ilyenek...ezen kívül, ha nem kérdezgettem őt eleget akkor kiakadt. Szerintem zavarta, ha nem tudott a középpontban lenni. Közben azt állította, hogy minden érdekli ami velem kapcsolatos, de azért mégse kérdezett rólam olyan sokat, mint én róla. Mégis neki állt feljebb...

Szerintem neki nem én tetszettem, hanem maga a tény, hogy nem adom könnyen magam. Nem taktikázásból csináltam hanem azért, mert nekem több idő kell, hogy megnyíljak az érzéseimről és elkötelezzem magam valaki mellett, ő meg két-három hét alatt már ki tudta mondani az érzéseit, hogy többet akar tőlem.


Most hiányzik, de attól tartok megint csak a baj lenne belőle, ha beszélnénk. Mit csináljak? Felejtsem el?



jan. 23. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem inkább ismerkedj mással, az egész csaj két lábon járó "red flag". Ha jót akarsz magadnak kerülöd, sőt inkább tiltod és nem oldod fel soha!
jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Eléggé. Ezek a híres "red flag-ek", megérezted őket és véget vetettél neki.


Most az hiányzik csak hogy nincs másik csaj, de majd lesz. De a te döntésed defektesekkel akarsz-e kezdeni.

jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Keress egy kiegyensulyozottabb nőt aki nem ilyen kingörcs. Az ilyen csak állando ideget csinal.
jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha, bonyolítani szeretnéd az életed-legyen. De, nem érdemes. N
jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Tele van szeretet és figyelemhiánnyal és amiatt "féltékeny" amiatt akar a középpontban maradni, önző és csak piócaként rád telepedne míg te az udvari bolondja lennél. Neki pszichológus kell és te nem ő hiányzik igazából hanem a lehetőség, hogy kútba esett - a kudarc miatt érzel így. Magányos vagy, rendben van, de ne mássz vissza hozzá. Ha megteszed vissza fogod sírni a magányt...
jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Kerüld el messzire, ha jót akarsz magadnak.
jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Nekem az jon le, hogy nem ismerkedtetek sok ideig. En adnek meg egy eselyt neki, magambol kiindulva. Nekem is volt, hogy rossz idoszakomban ismerkedtem, majd elmentem terapiaba, es fel evvel kesobb mar teljesen mas ember voltam.
jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Írjál neki, ha hiányzik. Meglátod, hogy így ugyanolyan lesze-e. Ha igen, akkor max. megmondod neki, mégse, bocsi.
jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

#1-töl #6-ig pontosan leírtátok.

Egyik barátunk belement egy ilyen kapcsolatba a végén.

Hosszú lenne leírni a folyamatot.

De ahogy #5 írta. Pióca. Másként, energia vámpír.

27N

jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Ezek a mentális beteg nők kellenek a férfiaknak, aztán 10 év múlva, mikor már gyerekek is vannak, sírnak, hogy abuzálja őket meg a gyerekeket a nő. Mennyi ilyet láttam. De ti keresitek a bajt.
jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!