Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelentheti azt, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti azt, hogy már nem érdeklem úgy?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival chaten kb. 1 hónapja. Először nagyon sokat beszéltünk, fent is maradtunk sokszor. Egyfolytában becézgetett engem meg mondogatta, hogy ő majd többet szeretne tőlem. De egy ideje ezeket már nem mondja, nem is becéz már. Mondtam neki, hogy picit megváltozott, fura mostanában. Erre az volt a reakció, hogy megérti, ha én már nem akarok ismerkedni, ő nem fogja rám erőltetni. Meg azt mondta nincs semmi baja, csak annyi, hogy ki van merülve. Elvileg egyfolytában bealszik és álmos. Szerintetek lehet tényleg csak ennyi az oka?

jan. 24. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Találkozni szoktatok? Vagy csak chat? Mert ha nincs találkozó, akkor megfog halni az egész.
jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

pasinak igaz van, ez így nem vezet sehová.


én nem is foglakoznék veled ha láthatóan passzív vagy.

jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dobta be a randit egyszer se akkor csak unaloműző vagy, talonban tart. De ha volt róla szó és te nem vetted a lapot, vagy ha szóba se került, de te nem viszonoztad a bókjait, nem voltál (szerinte) érdeklődő akkor rád unhatott és keresgél a többi személy között.
jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Vagy csak balfax elhívni és kezdi unni várni, hogy kezedbe vedd az irányítást
jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Mások is képben vannak!...
jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lépni kellett volna tovább a chatelésből. Akár neki azzal hogy elhív valahová, vagy te hívod el, de ha nem akkor jelzed hogy nyitott lennél ilyesmire. Képtelenség az internetes beszélgetésekben fenntartani az érdeklődést hosszú távon, ha nincs semmi valós közös élmény vagy egyéb dolog ami összetart.
jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is más van a képben sajnos.. egyébként randira hívott már?
jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy honap chat az mar halott ugy szerintem. Reg talalkozni kellett volna.
jan. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint olyan, hogy feleségemmel 2éven át chateltünk az első találkozás előtt, ugyanis 8000km volt köztünk

Így kijelenteni, hogy 1hónap az már halott ügy… ez azért eléggé erős, főleg csak így légbőlkapottan.

jan. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, a ti sztoritok ezerből egy.

Valamint koránt sem biztos, hogy a kérdező és a pasi között is 8000km van.

Ha pedig nincs találkozás, és az egyik fél érezhetően veszít a lelkesedésből az átalában nem jelent jót...

jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!