Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem valami nem stimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem valami nem stimmel barátommal. Ez jelentheti, hogy nem szeret vagy csak egyszerűen nem érdeklem? 20/l

Figyelt kérdés
Most vagyunk együtt egy kicsivel több, mint 7 hónapja és sosem éreztem azt, hogy igazán szerelemből szeretne. Még csak le sem feküdtünk, egy idő után direkt próbálkoztam mindennel, de azt vettem észre, hogy egyáltalán nem is szeretné. Megkérdeztem tőle, hogy van-e valami baj, de elmondása szerint csak nincs hozzá egyáltalán kedve és nem kell egyfolytában rámásznom, majd ha szeretné, akkor a tudtomra adja.
2016. dec. 10. 21:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen gond van. Áll neki, ha közeledsz?

Nem jó, ha nem érzed, hogy szeret. Akkor valószínüleg nem szeret. Miért vagy vele együtt? És ő miért van veled együtt?

2016. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem elég, hogy áll neki, de még csak nem is érdekli és kb idegbajt kap, ha esetlegesen megint a tudtára adom, hogy ez engem így zavar. Amíg nem teljesen tudom, hogy mi itt a gond, addig nem szeretnék lépni, mert lehet mással is ezt csinálná és előbb szerintem ki kéne deríteni ez miért lehet, ert nem teljesen normális.
2016. dec. 10. 21:13
 3/20 anonim ***** válasza:
Lehet meleg.
2016. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, mivel előttem nem volt kapcsolata senkivel.
2016. dec. 10. 21:24
 5/20 anonim ***** válasza:
12%

7 hónap alatt nem keféltetek egyszer sem?

Szerintem veled van a gond anyukám hogy még nem hagytad el a gyereket de hát gondolom kis cuki izmos csőgatyás menő úriember

2016. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért kicsit furcsa.. Hány éves a srác? Volt már lánnyal előtted? Biztos nem szűz mondjuk?

Le kell ülnöd vele és meg kell beszélnetek ez a kialakult helyzetet. 7 hónap nem kevés idő, nincs szex és még csak azt sem érzed, hogy szeretne.. Meg kell ezt neki mondanod, hogy valamit vagy

2016. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

folyt köv.


... elmesél mi a baj, vagy pedig kezdetek valamit mert neked ez így nem jó és szakítás lesz a vége.

2016. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 schamuelson ***** válasza:
Elég kevés az információnk rólatok, de én ezek alapján arra gondolnék, hogy aszexuális a barátod. Egyéb intimitás, csók, simogatás van köztetek? Ha nincs, vagy ritkán, akkor ez is azt erősítené.
2016. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nekem speciel azt mondta, hogy előttem kapcsolata nem volt, komolyabb legalábbis. De hogy lányokkal volt-e kapcsolata vagy sem, ezek után már kérdéses, mert mint említettem, van egy olyan érzésem, hogy meleg.


Egyébként annyi idős mint én.

2016. dec. 10. 21:33
 10/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt tényleg kihagytam. Maximum csak csókig megyünk mindig el, de pl ha hozzáérek (lásd: elkezdem simogatni tök mindegy hogy hol), nem vált ki belőle semmi reakciót és ő ezt nem szokta velem csinálni. Pl még orál sem volt.
2016. dec. 10. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!