Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok veszve. Olyan 4 hónapja szakított velem a barátnőm, akivel 3 évet voltunk együtt. Nagyon jó páros voltunk, mindenben társra találtunk a másikban, de a végére ő úgy érezte, hogy már nem elégíti ki ez a kapcsolat úgy, mint korábban, ezért kilépett belőle. Nagyon fájdalmasan, de békéban váltunk el egymástól, de ezután is helyel-közzel tartottuk a kapcsolatot telefonon, aztán egyrebtöbbet beszélgettünk, és most egyre gyakrabban találkozunk is. Mindketten nagyon szívesen vagyunk a másikkal, mert még mindig megvan az a közös hang, már-már egymásra utaltság, ami eddig volt, de ő nem akarja velem újrakezdeni, de elveszíteni sem akar. Én meg pont fordítva vagyok, azaz még mindig borzasztóan szerelmes vagyok belé, ezért nem akarom elveszíteni. Amikor találkozunk mindig egyszerre vagyok nagyon boldog és szomorú, mert ugyan itt van velem, és jól érezzük magunkat együtt, mégis ott van az, hogy tudom, hogy nem lesz ebből újra kapcsolat, pedig én nagyon szeretem őt. Így nem tudom eldönteni, hogy mivel járok rosszabbul: ha folytatjuk ezt a "barátkozást" és én örökké az újrakezdésben reménykedve, fülig szerelmesen élve purgálódnék mellette, vagy ha inkább azt mondanám, hogy inkább ne találkozzunk többet mert nekem ez a barátság sose lesz elég. Sehogy se jövök ki ebből jól, de nem tudom mivel veszítek többet. Ha inkább nem találkozom vele, akkor a számomra minden szempontból legfontosabb embert veszítem el magam közeléből, de ha megmaradok csak barátjának akkor meg megmarad bennem ez a szorongás, hogy itt van, de nem lehetünk újra együtt. Bocsánat, hogy ilyen hosszú és összeszedetlen lett.

26/F



jan. 25. 00:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne találkozz vele többet, mert csak nyűglődni fogsz mellette. Ő már nem tudja neked megadni, amire szükséged van. Zárd le, és keress mást!
jan. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem szakitanam meg vegervenyesen, szigoruan elvagolagosan a kapcsolatot, de beszuntetnem ezt a baratsagban levest. Elmondanam neki, miert.
jan. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Én nem állnék vele szóba többé mert csak vissza húz és hátrált.
jan. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Vele kell megbeszélned, hogy mi a helyzet. Hogy a részedről ez sosem lehet barátság, és te folytatni szeretnéd a kapcsolatot. És ha ő is, akkor kövessen téged, és randizzatok rendesen, közben nyújtod felé a kezedet.


A szerelmet sajnos nem lehet erőltetni. Meg így 3 év alatt el is múlik. Tehát nem is kell szerelmesnek lennie neki. Talán ezt értelmezte félre... azt hiszi folyamatosan égnie kell a szerelem tüzében, de nem. Egy mélyebb kötődésnek kell lennie, szeretetnek. Ez nyilván megvan, ha így vágyik még a veled töltött időre. Szóval talán meggyőzhető a folytatásról.


De az mindenképpbott van, hogy nem maradhatsz tovább ebben az állapotban, mert tönkretesz. Tehát dönteni kell, hogy vagy párként együtt, vagy véglegesen külön.

jan. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ez normális hogy a szerelem elmúlt részeről. Ennyi erővel minden szerelem véget érhetne 3 év után, mert senkinek sem lenne párkapcsolat az ahol elmúlt a kezdeti kémia. Te még érzed, ő meg nem? Vagy objektíven hianyzik neki még valami? Beszéld meg vele, hogy Te nem tudsz rá baràtként tekinteni és keserédesek neked ezek a találkozások. Döntsétek el, hogy együtt vagy külön, mert ez a seveled-senélküled állapot tönkre tud tenni!
jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem szerelmes beléd, vége akkor minek erőlteted? Szüntesd meg vlee a kapcsolatot teljesen és heverd ki.
jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Senior Séf ***** válasza:
57%
Utazz el. Menj ki külföldre. Kezdj új életet, aminek ő nem részese.
jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

"a végére ő úgy érezte, hogy már nem elégíti ki ez a kapcsolat úgy, mint korábban, ezért kilépett belőle"

Ha kilépett, maradjon is kint. Szabad ember, és te is az vagy.

Ha csak szenvedsz miatta, miért adsz még neki magadból, az idődből, a lelkedből?

Kilépett.

Búcsúzz el tőle.

jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő csak kihasznál téged, és jatszik veled. Elővesz olyankor, mikor kedve van hozzád, pedig tudja, hogy fájdalmat okoz. Ne találkozz vele többet.
febr. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ezek a "beszéld meg vele" tanácsok.

Felnőtt ember vagy. Normális, hogy fáj a szakítás.

Ha nincs közös gyerek, vállakozás, lakás, akkor miért találkozgatsz meg beszélsz vele? Fogadd el, hogy vége. Lépj tovább. Nem kell barátnak meg havernak maradni, semmi értelme.

febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!