Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan akadályozzam meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan akadályozzam meg, hogy a másik csaj elszedje a kiszemeltemet?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm mutatott be a párja egyik haverjának, Gyurinak. Első pillanattól nagyon tetszett. Próbáltam vele minél többet beszélgetni és facebookon is írtam neki. Úgy gondoltam, hogy előbb-utóbb lesz rá esély, hogy randizzunk.

A barátnőm pár napja elmondta a párjától tudja, hogy Gyuri összefutott egy régi csaj ismerősével (egy faluban lakunk mind). Pár nap múlva már kettesben kávézgattak. Gyuri egy aranyos, kedves de félénk férfi, szerintem inkább a csaj nyomult rá. Tegnap írtam Gyurinak, próbáltam utalgatni hogy elmegyünk-e valahova csak ketten de azt írta, kedvel engem de mint barátot és nem szeretné ha feleslegesen reménykednék.

Én viszont úgy gondolom hogy ha a csaj nem jelenik meg és nyomulnak Gyurira akkor talán lett volna valami ebből.

Ti mit tennétek a helyemben, hogy helyretegyem a dolgokat?

26N



jan. 26. 12:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Te ne gondolj semmit “úgy”!

Világosan megírta, hogy hagyd békén, nem kellesz neki mint nő.


Azért, mert nem érdekelted öt, nem biztos, hogy félénk.


Neki ő kell, nem te.

Fogadd el és lépj tovább.

jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
A helyedben elfogadnám, hogy Gyuri nem engem akar, és lehiggadnék. Gyuri szabad akaratából döntött egy másik csaj mellett, nem ő szedte el előled, így ha kicsit is tiszteled Gyurit, elfogadod, hogy nem téged választott. Főleg, miután egyértelműen visszautasított, most ha megfordítjuk, és Jani, akivel jól elbeszélgetsz, de különösebben nem tetszik, nyomulna így rád, és még az után is, hogy mondtad neki, hogy nem akarsz tőle semmi többet, mint barátság, akkor is írogatna és teperne, mi lenne róla a véleményed? Hagyd békén, azzal segítesz a legtöbbet magadnak.
jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ellenszenves a nyomulásod.

Gyuri

jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyuri bottal se piszkálna téged. Szakadj le róla, akkor talán találsz valakit akinek bejössz.
jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Gyuri nem egy trófea, akit a leggyorsabban futó versenyző megkap.


Vannak preferenciái, elvárásai, és a másik nővel bizony nagyobb ismeretsége is.

Plusz az se biztos, hogy egyáltalán kaptál volna esélyt, ha a csaj mondjuk nem is létezne. Simán lehet, hogy csak barátságból dumált veled.


A helyedben keresnék valami hobbit. Jelezted Gyurinak a szándékodat, te már megtettél mindent. Ő szólt is neked finoman, hogy nem érez irántad semmi többet, mint barátság.


Ilyen az élet, sajnos.

jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Először utasítottak vissza vagy mi? 😅
jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Gyuri milyen kellendö 😂 Leirta hogy nem kellesz neki…
jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd szépen tiszteletben Gyuri akaratát és autonómiáját.
jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Értem miért írjátok ezeket de szerintem (és a barátnőm szerint is) kialakult volna lassan valami mert jól megértettük egymást, sok a közös bennünk. Ez a csaj meg egy miss picsha fajta, csak ahhoz ért hogy jól kinézzen. El sem tudom képzelni miről tudnak beszélgetni...
jan. 26. 13:31
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
9# nem neked kell elképzelni, hanem Gyurinak. Ha meg ráadásul jobban is néz ki, mint te, akkor mi a kérdés? Ha eleve nem tetszettél Gyurinak, nem vagy az esete, akkor beszélgethetsz vele bármeddig, ez nem fog megváltozni.
jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!