Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kiszemeltemnél legyeskedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemeltemnél legyeskedik egy másik csaj. Nagyon féltékeny vagyok emiatt. Mit tegyek, ha a lány több esélyekkel indul,mint én?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, és próbálok minél többször összefutni vele. Sajnos a nyáron nem találkoztunk, és ez idő alatt szörnyen éreztem magam, nagyon hiányzott. Nemrég újból visszajött és nagyon boldog voltam, az egyetem előtt szeretném kiélvezni a pillanatokat Vele, míg ráérek, de beköltözött a házba egy új csaj, és egyfolytában együtt látom őket. Nagyon féltékeny és dühös vagyok. Mit tegyek?

Egyik felem azt mondja, hogy versenyezzek, és próbálkozzak keményebben, míg a másik azt, hogy hagyjam, erről lecsúsztam, többet tudnak találkozni, mint mi, több előnye van a csajnak. A lány a tipikus instacsaj, én nem igazán vagyok az a fajta, és eléggé elbizonytalanodtam. Ti mit tennétek?



2020. aug. 18. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit tennél? Fogadd el, hogy őt választotta. Ha te lettél volna az esete, nyilván felfigyelt volna rád és most veled csavarogna. De nem így lett.
2020. aug. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenét művelsz? Várod, hogy felfigyeljen rád? Ugyan már, legyél próaktív! Hívd el egy kávéra, mutassad ki EGYÉRTELMŰEN, hogy érdeklődsz iránta. Így növelheted az esélyeidet.
2020. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Semmit. Akit vinni lehet azt vigyék, de gyorsan-én mindig ezt mondom, és alkalmazom is.

Aki neked van rendelve az mint a cövek melletted áll, azt egy másik nő sem tudja vinni, akár hogy is előadja magát.


A könnyen elcsábítható férfiak egyébként ilyenek, ezért ha korosodsz akkor már tudod kikkel nem szabad kezdened, mert idő kérdése, és jön valaki, akivel ugyan ezt előadja.


Azt szokták mondani a nők maguk között: egy komoly zsákmány nem két másodperces megszerzést kíván:D

2020. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj már vele vagy valami. Nem mindenkinek a feltöltött szájú csajok kellenek.
2020. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3+


*Azt szokták mondani a nők maguk között: egy komoly zsákmány nem két másodperces megszerzést kíván:D


Meg az inkább ott legyeskedik körülötted, és hesegeti a jelölteket, és addig meg nem mozdul amíg az övé nem vagy-és akkor marad:D

2020. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Lépj. Hívd el valahová - meleg van, menjetek fagyizni vagy jegeskávézni.
2020. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Van tartásod? Lépj le. Majd jön jobb
2020. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Viccesek ezek a válaszok hogy "legyen tartásod, ne akarj könnyen kapható prédát" stb.


Miért lenne könnyű eset a srác? Egyszerűen a másik csaj valószínűleg kimutatja hogy érdekli őt, keresi, tesz érte hogy együtt legyenek, a kérdező meg csendben ábrándozik. Nyilván azt fogja választani a srác aki kimutatja hogy tetszik neki, nem azt, akiről fogalma sincs hogy akarna tőle valamit. Az ilyen "hagyd, legyen tartásod" válaszok csak a tipikus savanyú a szőlő-önáltatás esetei, próbálják elhitetni hogy csak azért maradsz le a srácról mert "van tartásod" és nem azért mert a kisujjadat se mozdítottad érte. Márpedig az élet nem dobálja ingyen a lehetőségeket, ha valamit akarsz azért tenned kell..

2020. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ha a férfiak akarnak valamit egy nőtől akkor ők kezdeményeznek. Nem tudom, amikor együtt voltatok, volt-e jele, hogy többet szeretne. Ebből most úgy tűnik, hogy csak barátként tekintett rád.


Nem tudom lenne-e lehetőséged arra, hogy elkerülhesd őt végleg, mert tehetnél egy próbát arra, hogy tudasd vele, hogy többet szerettél volna. Ha van erre lehetőséged akkor szerintem próbáld meg, nincs veszítenivalód.


A másik nő miatt meg ne aggódj, úgyis a srác dönti el, hogy kit választ.

2020. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

Persze kedves 8aska majd loholni fogunk egy szerencsétlen pasi után. Van még belőle több ezer ,mint ahonnan ő jött. Nem koslatok egy pasi után se. Egy jó tanács pasi és busz után sose fuss mert mindig jön a következő!!

Amúgy ha a pasit igazán érdekelne ez a csaj akkor nem lenne másik a képbe és nem kéne neki versengeni vele....ennyi

2020. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!