Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az gond, ha már nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond, ha már nem tudok komolyan venni, csak nálam legalább 8-10 évvel idősebb férfiakat?

Figyelt kérdés

Mindig is tiltakoztam ilyen korkülönbség ellen, de úgy alakult, hogy megismertem valakit aki 10 évvel idősebb volt és azóta igazából semmi ingerenciám nincs arra, hogy velem egy időssel szóba álljak, ismerkedjek vagy aki csak pár évvel idősebb. 1.) nem tudom komolyan venni őket, 2.) nem is komolyan vehetőek, 3.) arra az esetre, ha valaki írni fogja, hogy nem kor függvénye - még ha nem is teljesen komolyan vehető egy idősebb vagy nem minden esetben, az is jobb eset mintha fiatal is és reménytelen is.

Háttérsztori: most rámírt valaki, aki nem hogy csak pár évvel idősebb nálam, nem is egy idős hanem egy évvel még fiatalabb is (ami a halálom is kizáró ok volt egesz életemben) csak sajnos bejön valamilyen szinten és mutat pár jelet arra, hogy jó alapanyag arra, hogy egy érettebb férfi legyen, de erre is nagyobb esélyt kb 10 év múlva látok nála… nekem semmi kedvem végigvezetni egy fiút a férfivé válás útján :))



jan. 26. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
A te dolgod.
jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem az ha mindketten érettek vagytok.
jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem 10 év nem sok.Neked gond?
jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Nem sőt, bizonyos korban, 25-30– akár 50felett is, ez a normális.
jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Te döntésed, de ítélkezni mindig is az egyik legbutább dolognak tartottam. (Főleg kor alapján, vicc)
jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Es mi van a 30 as hapival ?
jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Ez a magánügyed
jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell ilyen görcsösen mások véleményére építened, de ha már így megkérdezted, szerintem nagy hülyeség a korkülönbségesdi.

Nem tudom hány éves vagy pontosan, de tegyük fel hogy 24.

Ha te egy 24 éves palit ostobának és éretlennek találsz, akkor attól egy 16 éves kis tini kölyök ugyanezt a palit még láthatja értettnek és intelligensnek, hiszen a 16 éves még naiv, messze nem olyan fejlett mint te, vagy a 24 éves pali. Ebben az esetben a te véleményed a mérvadó a férfiról, nem a 8 évvel fiatalabb lányé.


Ugyanez van akkor is, amikor te ismerkedsz egy harmincas férfival. Nyilván végtelenül intelligensnek, érettnek, és nagybetűs Férfinak gondolod, hiszen hozzád képest tényleg több tapasztalata van az életben. Viszont hogy lúzer-e vagy sem, azt csak egy szintén harmincas nő tudná megmondani, aki már tudja, hogy milyennek kell lennie egy harmincas férfinak. Lehet olyna férfiaktól vagy elájulva akiket a kortársai infantilisnek tartanak.


A legjobb szerintem az ha a saját korosztályából válogat az ember, mert így derül ki a leggyorsabban hogy összeilletek-e vagy sem.

jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Lehet olyna férfiaktól vagy elájulva akiket a kortársai infantilisnek tartanak."


Ezert kell az ismeretsegi kört megvalogatni. Sosem tudni ki nez bolondnak

jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
En meg 8-10 evvel fiatalabb noket .
jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!