Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor még az idősebb, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor még az idősebb, esetleg elhízott, esetleg még talàn kicsit lecsúszott es talán nem a legkedvesebb nők is a jó kiállású, vonzó férfiakat akarjak, akkor miert gondoljak, hogy az ilyen férfiak szinten nem a legjobbat akarjak maguknak?

Figyelt kérdés

tehát a fiatal, csinos es termékeny lányokat? Főleg ha meg is tehetik hogy válasszanak a nők közül?


Volt egy exem aki 9 evvel idosebb volt mint en, anno 37 eves koraban elhagyta a 39 eves fiuja egy 19 eves lanyert.


Engem persze meg a csaj dobott ki mert en nem nezek ki ugy amivel egy csinos kisportolt no meg tudna elegedni.


Utana 41 evesen lattam ezt a not egy szinten 6-8 evvel fiatalabb foszerral, aki persze sportos volt es jol nezett ki.


Es volt egy kis osszeszolalkozas mert feltettem azt az egyszerű kérdést hogy ha engem a korkülönbségre (is) hivatkozva dobott ki akkor most hogyhogy jo a fiatalabb pasi? Ja, mert a jo kinezet felülírja a felrebeszelest?


A gyereknek meg odamondtam hogy ha en ugy neznek ki mint o, es ezert kellenek a fiatal lányoknak, akkor azokkal lennék.


Par honap múlva latom a kozossegi median hogy feltehetőleg szakitottak is.


Ugy latszik hogy ahogy telik az ido egy hajadon felett ugy egyre inkabb megtapasztalja azt a sorsot ami a ferfiak 90%-anak az egesz elete, hogy "dobják"


Gondolom randikra is elmegy nagy mellennyel, persze csak a durvan jo pasikkal, aztan csodalkozik hogy azok lerazzak.


Persze hogy o meg az atlagos (tehát CSÚNYA) himnemuek szazait razza le az nem tema?


na mindegy szerintem eleg hetkoznapi dolgokrol beszelek most, csak valamiert leirva ez mostanaban nem szamit politikailag korrektnek.


2022. jan. 30. 09:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Köszönjük, napi reggeli rinya megvót.
2022. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
igen sejtettem h valasz helyett a megszégyenítő hadjarat lesz csak
2022. jan. 30. 09:53
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell téged megszégyeníteni, te szégyeníted meg saját magad amikor itt rinyálod a mérhetetlen baromságaid. Brühühü, mindjárt megsajnál valaki.
2022. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Én pont a fordítottját látom. Sok nő megalkuszik valami lepattant alkesz csődtömeggel, aki még vegzálja is, ha nem valamelyik VS angyalnak néz ki.
2022. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Ezt egyszerűen nem értem. Ha a nő annyira rossz parti, akkor nem fog vele járni egy férfi sem. Lehet, hogy jól főz vagy mégiscsak kedves vagy tök jól lehet vele atomfizikáról beszélgetni vagy pont eltalálja a fürdővíz hőmérsékletét. Nem hiszem, hogy bárki is fegyvert szorítana egy férfi fejéhez, hogy egy nála idősebb, csúnya, igénytelen nővel legyen együtt.


Az meg elég érdekes, hogy te az égvilágon semmi jót nem tudtál írni arról a nőről, akivel együtt voltál x ideig. Akkor az a te butaságod, hogy vele voltál.

2022. jan. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Férfi vagy, és nem jött össze boldog párkapcsolat >>> az egész női nem a hibás.

Nő vagy, és nem jött össze a boldog párkapcsolat >>> az egész férfi nem a hibás.

Csak hozod a gyakoris színvonalat.

2022. jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

"igen sejtettem h valasz helyett a megszégyenítő hadjarat lesz csak"


Azt te csinálod, kérdező. A szokásos rinya, hogy aki nem 20 éves az érje be bárkivel, és milyen csúúúnya a néni, hogy nem ad mindenkinek esélyt.

2022. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én erre a storyra emlékszem kb egy évvel ezelőttről mikor friss volt a dolog, lehet van már 2 éve is. Nem mondod, hogy azóta is ezen pörögsz?
2022. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

En altalaban meglepodok h engem miert akar az a ferfi.

Mindig azt erzem h de hat kaphatna sokkal jobb fiatalabb vekonyabb egeszsegesebbet is.

Szoval fura h engem szeretne parjanak.


Pedig jo kiallasu pasi, nalam 11 evvel fiatalabb, egeszseges, fitt, extrovertalt.


Megis engem aki alacsony molett es into, megis velem van es imad.


Fene se erti a pasikat.... Kicsit fusztral is a helyzet,

2022. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

egy piac van, ahol mindenki igyexik jó üzletet kötni

ez vagy sikerül, vagy nem, sok mindentpl függ

de ezért most komolyan kiírtad az ezredik ugyanolyan kérdésedet?

2022. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!