Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha nem tudok valasztani ket ferfi kozul?

Figyelt kérdés

Az egyik ferfit augusztus ota ismerem latasbol, oktoberben kezdtunk el beszelgetni, eljarni randizni. November vege fele kezdtunk el szexelni es nagyon jo vele a szex, emlitettem is neki, hogy ez az elso alkalom amikor nem szexelek hanem szeretkezek. Nagyon jol is csokol. Kenyelmesen erzem magam mellette es biztonsagban, viszont nem komoly kapcsolat.

Decemberben megismertem egy masik ferfit, o kulsore helyesebb, nagyon vonzo ferfi. Vele par hete kezdtunk el beszelgetni, elegge vonzodunk egymashoz es jo a kemia is, vicces es laza szemelyisege van. Az agyban is nagyon jo, 1x fekudtunk le, viszont a csokjaban inkabb a vagyat erzem, nem pedig az erzekibb csokot mint a masik ferfival.

Gondolkoztam, hogy a masik ferfival mar felepitettunk egy bizalmi, kenyelmes zonat, nagyon sokat talalkoztunk mielott lefekudtunk egymassal, ismerjuk egymast. Ezzel az uj ferfival meg csak a vagyak hajtottak, mert kulsore nagyon tetszik es ezert le is fekudtunk egymassal.

Amikor megismertem ezt az uj ferfit, elmondtam a masiknak hogy szeretnek tole tavolsagot tartani, baratok lenni. O megertette es elfogadta, de tudtam hogy nehezen veszi. Tegnap talalkoztam volna este az uj ferfivel, viszont valami kozbe jott neki, amit tokre megertek, de azert nagyot csalodtam igy az eset vegere. Valamiert azt erzem, neki kevesbe vagyok fontosabb. Ezt elmondtam neki es felhaborodott, mondtam neki hogy tole is szeretnek szunetet tartani, hogy atgondoljam mit is akarok.

Remelem ertheto a sztori, senkinek nem beszeltem meg rola, nagyon remelem hogy kulso szemmel jo tanacsot tudtok adni.

Sokan mondjak hogy “valaszd a masodikat, mert ha igazan szeretted az elsot, nem jottel volna ossze a masodikkal”

Gozom sincs.


jan. 27. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Válasz engem👌
jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Válaszd az első válaszolót.
jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szimpatikus volt az első, minek kezdtél a másodikkal?
jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem. Bárkit választasz, minig más fog kelleni neked.
jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőről ezt írtad:


"Kenyelmesen erzem magam mellette es biztonsagban, viszont nem komoly kapcsolat."


Mi hiányzik belőle, ami egy komoly kapcsolatban megvan?

jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Miert ne lehetne egy ideig mind kettő hogy eldönsd !
jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os, hülyítse mindkettőt (ha férfi lenne, már pokolra küldenék), majd bárkit is választ kitalálja, hogy neki egy harmadikra van szüksége?

Saját magát kellene rendbetenni elsősorban a kérdezőnek.

jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se, mert egyik se az "Igazi" mindkettő pótlék.
jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se. Amúgy tudsz egy percet egyedül tölteni,hogy nem másokkal szexelsz csak az önismereteden javítasz?

Mert kell ez is, az is, de igazán fogalmad sincs, nagyegészben milyen kapcsolatra vágysz

jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd mindkettőt békén. Az első nem igazán kell, mert kellett mellette más. A második nem igazán kell, mert csak. Nem kötelező pasit tartani minden pillanatban, nyugodtan lehetsz szingli, amíg nem találsz olyat, aki tényleg kell.

Vagy mivel az első tulajdonképpen szexkapcsolat volt, ha igényed van rá, akkor térj vissza oda (tisztázva, hogy ez mindkettőtöknek csak szex, és nem vagytok elköteleződve), és elégedj meg azzal, hogy egyelőre csak ilyened van, az igazit pedig keresgéld tovább. Kivéve, ha a szexkapcsolat bármelyikőtöket érzelmileg akadályozza másik kapcsolat kiépítésében.

jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!