Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak? . Suliból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? . Suliból két fiú közül kell választanom az egyik az évfolyamtársam a másik meg az osztálytársam. Szerintetek kit válasszak?

Figyelt kérdés

az osztálytársam perverz..általàban bunkó..de ha valamit szeretne azèrt mindent megtesz..hiába bunkó nekem tetszik vagy nemis tudom mit érzek de az biztos,hogy nem vagyok szerelmes..amikor belezugtam akkor nagyon bunkó volt velem..de nekem tetszett ,h ilyen


az évfolyamtársammal ugy ismerkedtem meg,hogy angolon egy csoportban vagyunk és mindig megdicsértem a kockás ingét meg rajzolni szoktam a kezére...csak hülyeségből...valami tetszik benne talán a stilusa vagy az ,hogy mindig kedves!!



NA SZERINTETEK MELYIK A NYERŐ VÀLASZTÀS??? :)



2013. jan. 5. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az évfolyamtársad. :)
2013. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi..hogy válaszoltál
2013. jan. 5. 19:06
 3/13 anonim ***** válasza:
évfolyamtárs.ne járj bukókkal.fõleg ha nem is biztos h. tetszik v. mivan. hova jársz írd meg pm be!?
2013. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tomikazu válasza:
Évfolyamtárs
2013. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

egyértelműen az évfolyamtársad

de te tetszel nekik? mert ha nem, akkor teljesen mind1

2013. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
19:13 elvileg szerelmes mindkettő belém...
2013. jan. 5. 19:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Én, úgy ismertem a barátnőmet, hogy az akkori fiúval akibe szerelmes volt éppen ebédeltek, és ők osztálytársak voltak én meg az évfolyamtársuk vagyok:D szóval oda mentem, megnevettem, és onnan már mentek a dolgok, elmentünk helyekre és még szilveszter éjfélkor még csókolóztunk nyelvessel. szóval az évfolyamtársak nevében, NE A BUNKÓT VÁLASSZAD!:D sok szerencsét;) 13/F
2013. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik irtak eddig!!
2013. jan. 5. 20:12
 9/13 anonim válasza:
Évfolyamtárs.:D
2013. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
aha..köszi
2013. jan. 6. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!