Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem akar szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem akar szakítani a párjával?

Figyelt kérdés

Szóval új vagyok egy városban és van egy csaj aki ideérkezésemkor nagyon megtetszett. Gyönyörű és mellé van egy nőies kisugárzása nem az a könnyűvérű bármikor megkapható, pasiváltogató mint a korosztályunkból sokan. Van itt egy ilyen kis kocsmaszerű szórakozóhely (faluról van szó) és ide szokott lejárni a sok fiatal, köztük ő is. Itt láttam meg először meg minden. Pár srác akikkel jóba lettem és akikkel lent voltam akkor monták hogy felejtős a csaj mert van valami csávója akivek ráadásul már akkor több mint fél éve együtt voltak. Úgy voltam vele sebaj, attól megismerem. Odacsapódtam hát a csajhoz meg a 2 barátnőjéhez akivel lent volt. Hála az égnek nem bánták, én merek is ismerkedni de nem pofátlanul szóval egy jó másfél órát eltöltöttem velük. Nem flörtőltem meg mentem rá a csajra nyíltan de nagyobb hangsúlyt fektettem a lányra mint a másik 2re. Összeismerkedtük meg minden, mondtam nekik hogy új vagyok, barátokat gyűjtök így minddel bejelöltül egymást facen meg instán is szóval teljesen leplezettnek tűnt a dolog. Nem nyomultam nagyon nehogy gyanus legyek, hónapokig csak ha ott lent vagy máshol találkoztam vele akkor beszéltünk egy pár szót. Aztán rá is írtam és néha dumálgattunk, ott néha elejtettem már egy-egy flörtölősebb szöveget. A személyisége ennek a lánynak még lenyűgözőbb, okos, szellemes és nagyon jó meglátásai vannak. Szóval full szerelmes vagyok belé. Ez ki is bukott nem rég mivel fokozatosan elkezdett leépíteni én meg megkérdeztem miért. Elmondta hogy kezdek kicsit túllőni a barátság határain és neki ez így nem fentartható kapcsolat mert barátja van akit szeret. Ismerem is már a gyereket amúgy mert volt mikor együtt voltak lent és találkoztam vele akkor. Sajnos tényleg jó arc meg így el is lehet vele dumálni. Meg jól is néznek ki együtt, látszik hogy jó a kapcsolatuk. Én viszont úgy érzem jobban tudnék még ennél is bánni a lánnyal ráadásul nekem ő az első aki nem csak szexre kéne. Voltak már előtte csajaim de az mind csak arról szólt hogy néha összejártunk d*gni és ennyi. Ő viszont más, tényleg szerelmes vagyok életemben először és mindent ami egy kapcsolattal jár vele akarom megtapasztalni. Ezt meg is mondtam neki, mire közölte hogy ez nem fog menni mert a barátját szereti és én max csak egy barát lehettem volna neki semmi több. Azt mondta sajnálja de már megtalálta élete párját, de biztos nekem is lesz valakim akit tudok majd szeretni csak nem ő. Mondtam neki hogy de nekem ő kell. Azt mondta majd rájövök hogy nem. Aztán otthagyott és letiltott messengeren meg facen is. Az bánt hogy nem érti meg hogy nekem ő az első ilyen és nem hajlandó elhagyni a csávóját pedig boldog lenne velem ezt tudom. Ráadásul nem tudom utálni se mert nem bunkó p*csa módjára dobott hanem normálisan. Mit csináljak most? Hogy szerezzem vissza legalább barátnak? Nagyon el vagyok keseredve


20/F és 19 a csaj



jan. 27. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Keress fel egy pszichológust.
jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon gáz ez a hozzáállás a részedről, már csak azért se fog veled kezdeni, ha esetleg a már jól működő kapcsolata véget érne, mert így reagáltál.
jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Mit tehetnél? El kell fogadni és tiszteletben tartani a döntését. Nagyon korrekt módon viselkedett. Keress másik lányt.
jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Tipikus pszichopata hozzáállás...
jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Mégis miért szakítana a kedvedért, mikor szereti a barátját és jól megvannak? Ő nem veled akar lenni, hanem a párjával és hülye lenne eldobni egy jó kapcsolatot, csak mert te azt akarod. Nem kölcsönös az érdeklődésed, tartsd tiszteletben. Értem, hogy ő az első lány, aki igazán tetszik, de ő nem akar többet és ezt normálisan el is mondta. Ne erőltesd. Majd túl leszel rajta és lesz más.
jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

El kell fogadni mást szeret, neked bele se szabadott volna élned magad, úgy hogy tudtad barátja van. Ráádásul a csaj full normálisan barátkozott veled. Majd korrekten elköszönt mikor te többet szerettél volna!

Mivel ez egy normális lány, hagyd őket békén. Keress olyat akinek nincs barátja, és van esélyed. :)

jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

"Elmondta hogy kezdek kicsit túllőni a barátság határain és neki ez így nem fentartható kapcsolat mert barátja van akit szeret."


Hagyd békén, mert fel fog jelenteni zaklatás miatt és keress fel tényleg szakembert, pár beszélgetés után az ember nem szerelmes.

jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Oké,hogy megfogott a lány,de nem várhatod önző módon tőle,hogy rúgja fel miattad az életét és rohanjon a karjaidba!

Az érzelmeket nem lehet erőltetni!Nyilván nem véletlenül tiltott.Sok voltál,számára terhes volt a viselkedésed.Ezen gondolkodj el és próbálj meg tovább lépni,ugyanis nincs más választásod jelenleg...

jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Kezeltesd magad
jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem minden férfi életében történik ilyen, viszont hidd el hogy Ő Veled nem fog összejönni, nem fog szakítani a párjával, de ha még szakítanak akkor sem leszel Te a párja. Tudom, nagyon nehéz ezt elfogadni és ezen túl lépni. És most az lenne a legjobb ha még csak véletlenül sem találkoznátok.
jan. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!