Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a párotok rátok írna, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok rátok írna, hogy szakítani akar, majd törli az üzenetet, és másnap azt mondja, hogy egy részeg haverja küldte, ti elhiszitek?

Figyelt kérdés

Elvileg részegek voltak, és ezt az egyik idióta küldte.

De egész héten alig szólt hozzám, szinte majdhogynem került, és akkor se írt oda aztán semmit, én meg egész este sírtam és egy pánikrohamom is volt.

Nem tudom, hogy mit kéne hinnem


2021. máj. 21. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen hét után kétlem. Alapvetően azt mondtam volna hogy próbáld megbeszélni vele mi történt a héten, elmondani te hogy érzel, de ilyen húzással elvágná magát nálam mindenképp.


Lehet csak 7 napja viselkedik így, de elegendő fájdalmat okoz vele ahhoz, hogy ne húzd tovább. Ha már ő nem meri kimondani a végét, akkor ne szenvedj tovább.

2021. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Alapvetoen mivel 17 eves korunk ota egyutt elunk, nem tudna ilyet irni, mert ebbol adodoan nem chateltunk, hisz egyutt voltunk minden nap.

De, ha bele kepzelem magam a helyzetedbe, en nem hinnem el ezt a sztorit es elengednem a kezet.

2021. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába tudom, hogy haragudnom kén, és hiába mondja ezt mindenki, képtelen vagyok rá
2021. máj. 22. 09:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Huha elég nehéz kérdés. Nem szívesen lennék a helyedben:/

Viszont én azt gondolom hogy ha tényleg nem akarna már veled lenni, akkor nem vonná vissza és nem mondaná ezt. Vagyis de,ha gyáva volt lépni de akkor is ki fog derülni elöbb utóbb. Sztem csak figyeld meg hogy milyen veled továbbra is, esetleg beszéljétek meg. De úgyis látni fogod rajta hogy veled akar lenni vagy nem. Azért kitartást,remélem megoldódik^^

2021. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Úgy nehéz megbeszélni, hogy nem akar velem kommunikálni, de valahogy majd megoldom.

Csak kicsit szét vagyok csúszva, mert nem értem, hogy mi történik

2021. máj. 22. 13:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta beszélnetek?
2021. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak holnap tudok vele személyesen találkozni, telefonon meg nem hajlandó reagálni semmire se
2021. máj. 24. 19:43
 8/11 anonim válasza:
Kezdj új életet nagyon gyorsan.
2021. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Múlt héten szakított velem🙁😅
2021. jún. 1. 22:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszoló vagyok,velem is a múlthéten szakított a barátom,pacsi:D :(
2021. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!