Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesen funkcionálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesen funkcionálni?

Figyelt kérdés

Mindig is csak ritkán tetszett bárki és inkább a baráti kapcsolatok voltak a fontosabbak az életemben, most viszont fixen tudom hogy szerelmes vagyok, nem fellángolás vagy vágyakozás, egy ideje ismerkedtünk kb 3 hónapja fordult át bennem valami, elmélyült a kapcsolatunk, viszont azóta úgy érzem magam mint aki megőrült, minden pillanatban rá gondolok bármit is csinálok és annyira tud hiányozni hogy az fájdalmas, egyszerűen nem értem hogy ezt a sok erős érzést hogy tudják mások kezelni? Úgy érzem ez az állapot ront az életem többi területén nyújtott teljesítményemen.

Kíváncsi vagyok hogy más is van-e így vagy ki hogy kezeli ezt, mivel a neten csak az megy hogy jaj de jó dolog ez.

Köszi a válaszokat

27/N



jan. 31. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Ahogy írod, ez nem csak sima szerelem, ott a félelem is.
jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Ezek a chadek megbolondítják a nőket. Bezzeg ha egy incellel beszélgettél volna, eszedbe nem jutott volna szerelmesnek lenni!
jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha félsz az nem jó. Élvezni kéne ezt az állapotot és bár nehezebben tudsz koncentrálni másra akkor is csinálni. Nem kéne, hogy ennyire túlzásokba essen az ember.
jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem igazán tudsz mit tenni ilyenkor. Ugye az agy túl van telítődve gyakorlatilag kábszival. (Már nem emlékszem... oxitocin?szerotonin? Ilyesmik, biokémiai vegyületek szabadít fel a szerbezeted, amik az agyban hatnak, és ettul „pillangók repdesnek a gyomrodban”)

És ez 0-24. Teljesen alkalmatlanná tesz ez az állapot bármilyen komoly feladat elvégzésére. Mintha részegen kéne autót vezetned.


Szóval esélytelen. Így ha lehet, akkor a fontos döntéseket halaszd még el. Mást nem igazán tudsz tenni. Nyilván munkában azért legyél annyira produktív, hogy ne rúgjanak ki. És ennyi.


Ezen kívül viszont tényleg... ha ez egy viszonzott dolog, akkor hajrá, élvezd ki, mert tényleg egy jó érzés, és nem tart sokáig.

febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenkor valóban nehéz a realitás taláján mozogni. Az igazi nagy szerelem tényleg lehengerlő, de arra kell gondolni, hogy nem szabad ennyire szeretni ameddig nem biztos, hogy nem fognak miatta bántani. Legalábbis én ezt teszem.
febr. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez a szerelem:-) egyfajta drog. Ezért is múlik idővel, mert ilyen állapotban nem lehet rendesen funkcionálni. Élvezd ki minden pillanatat. A jó hír, hogy ez sem tart örökké, akkor meg az lesz a baj, hogy jajj, nem érzem már magam szerelmesnek :-D
febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj, hát pont ebben vagyok! Még éppen nem vagyok szerelmes, de érzem, hogy az leszek. És pont nemrég kezdtem egy új munkát egy komoly poziban, ahol oda kéne tennem magam. Aztán meg majd itt ülök és bámulok bárgyún magam elé!
febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!