Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek, ha a párotok 2 év párkapcsolat után azt mondaná, hogy nem akar együtt maradni csak úgymond szolgaként funkcionálni?

Figyelt kérdés
Páromat már iskolás korom óta ismerem, de még csak 2 éve vagyunk együtt. Tudom, hogy mindig is érdekelte a BDSM, alárendelt szerep. Valamelyik nap előjött azzal, hogy inkább szolgálna és csak a szolgám lenne mint párom. Egyenlőre nem tudtam rá választ adni, csak kétségbe vagyok esve.

2023. jún. 16. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Utasítsd, hogy azonnal menjen el pszichológushoz!
2023. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem vonz ez a szado-mazo játék, akkor ne menj bele. És igen, a párodnak jót tenne egy pszichoterápia.
2023. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Én elhagynám.
2023. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Csak akkor menj beele, ha valóban tetszene neked is, bár így fura lenne esetleg egy másik kapcsolatot kialakítani, hogy mellette van egy szolgád. Nézd viszont azt az oldalát, hogy munka végén lenne egy lábtartód/talpmasszőröd, lenne, akin levezethetnéd az idegességet.
2023. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Huh, én nagyon nyitott vagyok, de ez már kicsit sok.

Miért nem elég az, ha rendszeresen szolgálhat, és kimaxoljátok ezeket az alkalmakat, amennyire csak lehet?

2023. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
He?!
2023. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Láttam egy képet ahol az öregassszony egy olyan 180 as skinhead tiousu pasit vezet pórázon az utcán is nyíltan. Neki is ez való akkor..


Csodaszép "szerelem" az ilyen. beteg emberek szerelme. Hát vmi kész idill:D

De elég gyakori is.

2023. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Egyenlőre nem tudtam rá választ adni, csak kétségbe vagyok esve."

Akkor már tudod a válaszodat.

2023. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!