Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján tarthat puhánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján tarthat puhánynak? Vagy túl reagálom a helyzetet és csak húzta kicsit az agyam?

Figyelt kérdés

Érdeklődött a lány, hogy milyen volt a kondiparkos edzésem, amiről beszélgettünk legutóbb. Aztán kérdezte, hogy mennyit voltam lent, én erre azt feleltem, hogy 20 percet. Erre kedvesen mosolyogva azt felelte, hogy akkor csak egy kis bemelegítés volt. Tudni kell róla, hogy ő eléggé edzett, de egyáltalán nem tűnik beképzeltnek, mégis ez a mondata kicsit rosszul esett. Aztán kérdezte, hogy egyébként mennyire felszerelt az a kondipark, mert az ő utcájukban sajnos nagyon kezdetleges, szinte csak nyugdíjasoknak való eszközök vannak. Megnyugtattam, hogy jól felszerelt, majd sajnos zavaromban elkezdtem magyarázkodni a 10 hónap ezelőtti gerincsérv műtétemmel kapcsolatban, meg hogy vissza kell szoknom.

Most is kedves volt végig, de szerintetek nagyon elronthattam az esélyeimet nála, ha eddig elég jól álltam?


febr. 2. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyarázkodni egyáltalán. Azzal fogod elrontani, hogy megfelelési kényszeres vagy és mindig a legjobb színben akarsz tetszelegni.
febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Igaza volt, hogy 20 perc csak bemelegítés. S ha magyarázkodnod kell valamiért az már régen rossz... kicsit olyannak tűnik mintha megfelelési "bevágódási" kényszerből lefestenéd magad valami sport funnak, de közben ez meg nem igaz. Célszerűbb lett volna az igazat megmondanod, azaz volt egy műtéted és most kezdesz visszaszokni.
febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, hogyan talalod. Lehetsz bena, szerencsetlen, ha igy adod elo. De lehetsz celtudatos is, ha azt mondod, hogy volt egy serulesed es most kezded visszaszoktatni magad. Ha ferfikent akarsz elotte szerepelni, akkor az utobbit tedd. Akar meg is beszelheted vele legkozelebb, hogy milyen terv alapjan keszulsz a visszateresre. A nok azokat keresik, akik tudjak mit akarnak. Nem azokat, akik kenyszeresen probalnak gondolatot olvasni es annak a velt akarminek megfelelni. Biztos elo tudod adni, hogyan fogod novelni a terhelest. Tok mas lesz az optikaja a dolognak. Tudd, hogy mit csinalsz, tudd a celt, amit el akarsz erni, es maris magabiztosnak fogsz tunni. Abban a kerdesben. Mas teruleteken mas kompetenciak kellenek.
febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek akkor is megsértődnél rám.



Neked míg nincs egészséges kereteken belül önbizalmad addig nem kéne ismerkedned, mert hiába leszel együtt 20 nővel egyikkel de fog működni a kapcsolat az önértékelési gondjaid miatt.

Nem fogod elhinni, hogy elég jó vagy hozzájuk, hogy szeretnek és ki fogod rájuk vetíteni bizalmatlansággal, féltékenységgel.

Tehát ismerkedés helyett inkább magadat hozd rendbe!

febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha ezért lelép annyit is ér..
febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Te most versenyezni akarnál vele ki nyom több fekvőt?

En lesz.rnám mit gondol, ugy edzenék ahogy akarok. Azt se akarnám hogy átszokjon a mi pályánkra.

febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Amikor valaki egy hasonló szituációban, a lekezelő viselkedés akár legkisebb látszatát is mutatja felém (tesztel?), akkor azt úgy szoktam kezelni, hogy én cserébe a kételkedés látszatát mutatom az illető felé (tesztelem!).

A te esetedben, amikor a csaj azt mondta neked, hogy „Akkor csak egy kis bemelegítés volt.”, erre én magyarázkodás helyett egyből így reagáltam volna, hogy „Felőlem legközelebb megmutathatod, hogy hogyan csinálják a profik.”. Ezután kiderülne, hogy egy ilyen kicsit sem kétértelmű és egyben mögöttes mondanivalóval sem bíró „kihívásra” mit mer lépni a csajszi, és hogy egyáltalán van-e esélyed nála…

febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem sértésként de nálam 20 perc az egy nehezebb gyakorlak 4 set 6 repeat kb. kondiparkban. 2 éve meg 30 percet voltam lent teljes edzésnek. Gondolom azt gondolta régebb óta csinálod. Vagy csak lenéző.
febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Bocs, de 20 percért kár lemenni is. 😂

Nekem volt exem, aki azzal menőzött, hogy ő is jár már terembe, (én heti 3x jártam és utálta) aztán kiderült, hogy 30 percet szobabiciklizik ott…

Ezt a 20 percet megemlíteni is kár, mert semmi.

febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
#9 te vagy az a csaj aki kinevette hogy csak bemelegített? :O
febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!