Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a rendes...

Miért van az hogy a rendes embernek nem jár semmi. Vagy talán tul rendes vagyok, puhánynak tartanak,?

Figyelt kérdés

21 éves férfi ként magány, egyedül lét, ugy érzem csak egy báb vagyok akit ide oda rángatnak.?

Netán más is igy van ezzel?



2018. máj. 23. 23:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én.
2018. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Mert a mai világban a hitványságért jár az elismerés.Igaz a mondás is: légy rossz,mert a jókkal mindig kiba*znak."
2018. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hmm 2/2 milyen igaz..
2018. máj. 23. 23:30
 4/23 anonim ***** válasza:
47%

Kérdésedben ott a válasz.

Te nem jó vagy és rendes, hanem puhány és lúzer.

Nagy különbség.

2018. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
attól, hogy rendes vagy, még lehetsz mellette unalmas, buta, béta lúzer. És nekik nem sok jut a prédából, attól függetlenül, hogy rendesek-e vagy nem. Nem a rendesség miatt nem jön össze semmi. Ha mellette még szemétláda is lennél, valszleg még lejjebb lennél a társadalmi ranglétrán. Szedd össze magad, előre tekints, képezd magad, teremts egzisztenciát, és jobban fogod magad érezni.
2018. máj. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
#4 Ilyen nem létezik. Ez csak skatulya.
2018. máj. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Valaki már előttem leírta, meg még vagy ezren, az ugyanilyen kérdésekhez. Az a baj veletek hogy keveritek a "rendes", "becsületes", "jó ember", "kedves"...stb kifejezéseket az önmagáért kiállni képtelen, idióta balekkal.

Erre tökéletes példa, hogy te 21 évesen azt hiszed, hogy ebben az életben bárkinek is jár valami. Senkinek nem jár semmi, mindenért meg kell dolgozni, harcolni kell azért, hogy jó legyen.

2018. máj. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%

Komolyan hátraestem a röhögéstől néhány ember stílusán, ahogy fogalmaz!:DDDD


Mert itt mindenki orvosit/fogorvosit/gyógyszerészetit végzett Summa Cum Laude minősítéssel csont nélkül ugye? Biztos doktorált, esetleg Phd-s hallgató...


Miközben szakközepet is bukdácsolva végezték el az itteni legtöbb válaszoló!

Látod kérdező, az ilyen frusztrált szarokért nem szabad feljönni gyakorira!


Nagyon kíváncsi vagyok, az itteniek válaszolók közül kinek milyen élete van! Tényleg nagyon kíváncsi vagyok! Olyan stílusban írtak, mintha ők lennének az atyaúristenek..., akiknek mindig minden összejön elsőre!

Kérdező, ajánlom neked a BSW-Gucci c. számot, mert pont ilyen habitusú emberek osztják az észt gyakorin (lúzereznek, balekoznak, társadalmi hierarchiáznak pffff....)!

2018. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

engem sokan rendesnek tartanak és van aki emiatt puhánynak is, pedig nem vagyok az


és nekem elég sok jár azért amiért megdolgoztam, nem veheti el tőlem valaki azért, mert rendes vagyok, nem hagyom


ha neked szar az életed, az a te hibád, azt neked kell rendbe hozni, a te életedért te vagy a felelős!

Ha hagyod, hogy mások rángassanak, mint egy bábot, akkor az is a te hülyeséged. Állj a sarkadra, döntsd el milyen életet szeretnél és tegyél érte! Ne a sült galambot várd!

2018. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. De nem is tudom miert volnék.. Balek 21 évesen kocsim, lakásom van.. Ha nem ismeri valaki a másikat nem kellene itélkezni. És nem nem anyuci es apuci tett alam semmit ezert keményen meg dolgoztam... Csak egyszerün magányosnak érzem maga
2018. máj. 24. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!