Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ilyen magammal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen magammal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Rengeteg lehetőségem lenne arra hogy kialakítsak egy kapcsolatot, de valahogy mindig meghatralok. Ugy erzem hogy en nem tudok energiat belefektetni a dolgoba, emellett nekem furcsa hogyha valakinek en vagyok a “legfontosabb” egyszeruen nem tudom hova tenni. Most ismet elhivtak randira de kicsit ideges vagyok mert emiatt legszivesebben lemondanam. Szeretek fuggetlen lenni masoktol, de megis neha vagyok valakire de ez ciklikus. Viszont minden baratnomnek van/volt mar valakije ami egy kis kisebbsegi komplexust idez elo bennem. Nagyon ketes erzeseim vannak ezzel az egesz temaval kapcsolatban.

18l



febr. 6. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert a te korodban nincs olyan no aki szivesen megalapodna.. bulizni akartok hetente 2xer .. egydolytaban baratno tali.. szerinted egy komolyabb ferfiu/ferfi ilyen gyerekes tini lanyra vagyik ? Hat nem ! Eld ki magad ,aztan ha sajat magadtol vegre megtudsz ulni a fenekeden es nem a buli meg a pia es a haverok lesz az elso akkor onnantol lehet normalis kapcsolatra eselyed!
febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az általad leirtak ram nem igazak. Heti 7 edzésen van +meccs emelett rengeteg sporttal kapcsolatos teendőm van ami a szabadidőm 90% át elveszi. Bulizni egy évben max 2x szoktam menni, tehát nálam ez abszolut hatterbe szorul.
febr. 6. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szabadidőd 90%át elviszi valami, és marad 10%, akkor az nem lesz elég párkapcsolatra. Nem csoda, hogy függetlenségre vágysz és nyűg így az egész.

Neked ez a fontos most, és kész. Nincs ezzel baj. Majd ha más lesz a fontos, akkor arra több időt fogsz tudni szakítani, és kevésbé érzed majd nyűgnek.

febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
A leny3g nincs idod .. a sport az eleted..
febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%

cikluson van a hangsúly menstruáció előtt alatt el önöknek a hormonok és ekkor látod hogy egyedül vagy és ilyenkor jó lenne ha vki ott lenne aki a társad lenne. no meg ilyenkor libidód is nő jó lenne egy kis sex is azért.


nem vagy még elég értett egy kapcsolatra mert még bele vagy buzulva a sportba. nem tudom hogy profi szinten vagy e már. ha igen és nemzetközileg is elismert vagy akkor folytasd és mindent bele ezt így megéri csinálni. ha nem és max közép szerű vagy de szereted akkor vissza kéne venni belőle!


mert majd sry hogy ezt mondom most el viszi minden idődet ok szereted de csúnya lesz de pár év múlva úgy ki leszel éhezve a f@szr@ hogy butaságokat fogsz csinálni.


ha pedig most kicsit fel adsz a sportból keresel normális pasikat érzelmi és testi tapasztalatokat szerzel sokkal kiegyensúlyozottabb leszel. nem fogod azt érezni hogy ki maradt vmi. és véletlenül sem kell itt is át esni a ló túloldalára hogy egyből férjet keresel stb...


ez is csúnya lesz de nem gond ha egy házi buliba valaki gerncre vág, mert ebből is lehet tanulni hogy igen is van sok ilyen pasi meg olyan is aki tényleg szeret.


a sportban az a szép hogy jót tesz a testednek és segít ha csapat sport a szocializálódásban. de ezt is túl lehet tolni mint a pc játék függőséget. el viszi a fókuszt.


csak abban az esetben told ilyen durván tovább ha nemzetközi szinten nagy reménysége vagy. máskülönben ez csak egy szép és jó hobbi nem több pár előnyös tulajdonsággal.


egy életet feltenni rá egészében nem éri meg.


ja és sok ilyet láttam.....

febr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!