Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak magammal hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak magammal hogy megnyugodjak? Pszichológus kellene már ehhez?

Figyelt kérdés

3 éve már hogy megismertem a lányt. Évente kétszer találkozunk kb. pár napra mindig ugyanazon program keretében, az első alkalom után nem tudtam kiverni a fejemből. 200 km-re lakunk egymástól, távkapcsolatot semmiképp nem szerttem volna így nem is próbálkoztam nála teljes erőbedobással (neten nagyon ritkán írok neki, vagy fordítva), de azért szerintem gondolhatja hogy nem közömbös számomra a jelekből és dolgokból amiket küldtem, és végső soron elvileg én is szimpatikus lehetek neki, bár biztos nem érzi azt ugyanazt mint én iránta. 2 évvel fiatalabb nálam, nem volt még barátja.

Azóta próbáltam úgy alakítani az életemet, hogy egy városban lehessek vele. Számtalan kudarc és nehéz nap (hónap) után sikerült, egyszerűen nem tudom feldolgozni. Azóta csak ő jár a fejemben, és az, hogy most már tényleg semmi akadálya hogy több legyen, minden rajtam és az ő válaszán múlik. Olyan stresszben vagyok hogy a sírás kerülget szó szerint, de ezt így nem lehet csinálni. Talán túl sokat is álmodoztam róla és képzelődtem, most pedig nagyon félek. Dupla vagy semmi, közölnöm kell vele valahogyan. Azért élőben nem ennyire vészes a helyzet és megy a kommunikáció, de amit belül érzek az katasztrófa és tarthatatlan, teljesen felemészt. 23/F


2017. júl. 28. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a szerelem keresése lutri, nagy szerencse kell hozzá, hogy a másik fél is hasonlóan érezzen. Szerintem ne támadd le egyből az érzéseiddel, mert megijed és elszalad és nem látod többé. Próbálj meg fokozatosan közel kerülni hozzá, egy jó vadász sem rohanja le a vadat. Próbáld meg minél szimpatikusabbá tenni magad a számára és nyugodjál le. Mit veszítesz, ha nem jön össze? Kb semmit. Nincs mit kockáztatnod, sok hal úszik még a tengerben.
2017. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem én, és bár én nem ismerkedek sok emberrel, de három éve nem találkoztam nála szimpatikusabb lánnyal, akit el tudtam volna képzelni magam mellett .
2017. júl. 28. 19:41
 3/5 anonim válasza:

A legrosszabb dolog ami egy (férfit) kizökkenthet,a kétség.

Vess véget az őrlődésnek.

Legyél tökös!

Kérdezz rá egy konkrét dologra.

Pl ha megteheted anyagilag,nézz ki a térképen egy olyan helyet,ami félúton van köztetek és kamuzz be egy olyat,hogy kaptál egy rokontól ajándékba egy 2 napos üdülést valami olcsó de szép helyen.

Ha lenne kedve veled jönni,akkor nagyon örülnél neki,mert mással ezt a programot nem tudnád elképzelni.

Persze figyel rá oda,hogy ne közeli időpont legyen,mert akkor hirtelen fog válaszolni.

Hagyj neki időt a válaszra!

Persze ez több összetevős lehet.. nem engednék el a szülők stb..,de a válaszából már le tudod szűrni a lényeget.

Főleg akkor,ha magyarázkodni kezd és okokat keres a kibúvóra.

Egy ilyen "ártatlan",de rafinált kérdéssel ki tudod ugrasztani a nyulat a bokorból.

Nézz szét a neten,hogy hol lehet valami szép hely amit ki tudsz fizetni.

Küldj neki egy képet a helyről.. csalogasd.. ;)


Régen én is sokat őrlődtem...

Mára már megtanultam,hogy a legdrágább dolog az életünkben,az az idő..

Ne vesztegesd hát.. Indulj!

Lesz ami lesz..

Max majd elhívsz egy másik lányt a közelből ;)

Ha nem jönne el,ne írj neki többé.. Majd ő fog keresni..

Ha ez megtörténik,kérdezd meg,hogy mit szeretne tőled..,mert nem érted a viselkedését..

Ekkor már a te kezedben lesz a "labda"..

2017. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvan már program szerencsére, alig két hét van hátra. Igaz nem ketten megyünk, hanem többen, 5 napom lesz hogy jussak valamire. Szerencsére már viszonylag rutinos vagyok az idő beosztásában, a program is olyan hogy tudunk kettesben is lenni. Próbálok mindent megtenni, csak ne tűnjön úgy hogy erőltetem. Az igazat megvallva több esélyét látom annak, hogy nem utasít el, de ha mégis, akkor elég gáz lesz a hátralévő idő. De ellenkező esetben, ha sikerülne valami, akkor sem tudom hogy kezeljem le a szituációt, mert lesz ott rokona, családjából is jönnek, hogy viszonuljak hozzá utána? :D Abban reménykedem hogy jóértelemben elborul majd az agyam és nem fognak érdekelni az ilyen dolgok, és ha nem is sikerül büszkén állok tovább. Mondom most ezt, a másik pillanatban meg remegek. Remélem letisztulnak a gondolataim, van még idő addig.
2017. júl. 28. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs is vonzóbb, mint mikor egy Felnőtt férfi beszari.

Csináld barátom! Legyél picit önző, és magadért tedd. Hogy megnyugodj, és kapj választ. Aztán vagy bejön, vagy nem, de legalább magadat nem köpdösöd arcon a tököléseddel. Hajrá!!

2017. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!