Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Családodban volt akik tizenéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családodban volt akik tizenévesen jöttek össze és együtt maradtak?

Figyelt kérdés
volt nálatok középsulis szerelem? vagy ismertél olyanokat?vagyis tizenévesen és végül együtt neveltek fel gyerekeket,és azóta is együttmaradtak vagy legalábbis hosszú ideig? mamám 16 évesen férjhez ment,16 évesen szült,3 gyereke volt már tinik lettek mikor elváltak. anyám 17 évesen jött össze apával( ő 20 éves volt) és 19 évesen szült engem. 20 évig voltak házasok,mikor apa meghalt. a férjemmel 17 évesek voltunk mikor házibulikon félrevonultunk órákig beszélgettünk,de utána mindenki haza,80 km volt köztünk,mindig épp jártunk valakivel,és túl bulizósnak tartottam,eszembe se volt,hogy járhatnánk,pedig forró volt a hangulat. a barátaim a kuzonja osztálytársai lettek,így ismertük meg egymást. végül 5 év kihagyás után,összehoztak egy bulit,22 évesek voltunk,és azóta lett 3 gyerekünk,mindketten azt mondjuk 12 év után is,hogy bármit tesz sosem hagyjuk el a másikat. barátnőm szülei is tizenéves korukban jöttek össze.örökre együtt vannak. bármilyen szerelmi sztori érdekel :)
febr. 7. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

16 évesen ismertem meg az első szerelmemet és 12 évig voltunk együtt. Akkor azt hittem, vele fogom leélni az életem, de máshogy alakult és úgy gondolom, így volt jó. Azóta nagyon sok idő eltelt és kellettek azok a tapasztalások, emberek, akik az életem részei voltak. Ha leragadtam volna abban a kapcsolatban, akkor ma is szenvednék, mert hiába szerettük egymást, a viselkedése miatt nem lehetett nyugodt életem mellette. Nagyon nehezen hagytam el, mivel nem volt viszonyítási alapom és nem tudtam, milyen egy jó kapcsolat. Aztán megismertem másokat és megtapasztaltam, hogy tud ez másként is működni. Nyolc éve vagyok együtt a jelenlegi párommal és teljesen más az életem, nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb és boldogabb.


A környezetemben van olyan házaspár, akik tizenévesen jöttek össze, most ötven felettiek és bár szeretik egymást, párszor már hallottam tőlük, hogy a sok pozitív dolog ellenére, amit adtak egymásnak, mégsem tartják egészségesnek, hogy így alakult. Született két gyerekük, már unokájuk is van, nagyon szép család, nagyon összetartóak, de mégis mindketten érzik, hogy hiányzik az, amin a legtöbb fiatal átmegy élete során. A tapasztalások. Persze ez sem törvényszerű, mindenkinek más az élete, de abban biztos vagyok, hogy akik egy társsal élik le az életüket, az évek során biztosan elgondolkodtak már azon, vajon milyen lehet mással.

febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van a családomban házaspár, akik 16 éves korukban jöttek össze (gimis osztálytársak voltak), és azóta is együtt vannak. 26 évesen házasodtak össze, most 47 évesek, két lányuk van, akik 21 és 18 évesek.
febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyik középiskolás osztálytársam valamikor 10-11.-ben jött össze a barátnőjével és még most is együtt vannak. 2015-ben ballagtunk, szóval 10-11 éve lehetnek együtt.
febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A nagyszüleim, mind a két oldalról. Gyűlölték egymást, minden nap egy szenvedés volt nekik, nincs olyan emlékem, hogy egy kedves szavuk lett volna egymáshoz. Csak régi parasztcsaládok, nem volt divat válni.
febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem voltak, hanem van is a családomban olyan házaspár, akik tizenévesen jöttek össze, és ma is együtt vannak, negyven éve. Nem rossz házasság, de nem is teljesen felhőtlen. Felneveltek 3 gyereket.
febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szüleim, 17-18 évesen. De pl nővérem is 20 éves kora óta van együtt a férjével, az is elég fiatal. Szüleim 1982 óta vannak együtt, nővéremék 2006 óta.
febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagybátyám 17 évesen jött össze a feleségével, aki akkor 16 éves volt. Ma már együtt vannak 46 éve és tudom történtek viták, veszekedések, de szerintem annak ellenére szeretik egymást.
febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, több ilyen párt is ismerek.
febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, szüleim és anyósomék is, illetve volt ilyen osztálytársam, kollégám is.
febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel tiniként jöttünk össze. Én 17 voltam, ő 19. Nagyon gyorsan, kb.2 óra beszélgetés után úgy döntöttünk, hogy akkor mi innentől egy pár vagyunk. Ennek már lassan 18 éve. 12 éve vagyunk házasok, 2 gyerekünk van.

Azt nem merném kijelenteni, hogy mi mindig együtt fogunk maradni. Előreláthatólag még 3-4 évtizedet eltöltünk ezen a sárgolyón. Kicsit elhamarkodott dolog lenne hátradőlni, hogy mi aztán tutira mindig együtt maradunk. Eddig sikeresen vettük az akadályokat és a terv az, hogy együtt öregszünk meg.

febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!