Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ők örökre együtt maradnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ők örökre együtt maradnak?

Figyelt kérdés

tegyük fel van egy pár mindketten huszas éveik végén járnak, egy suliba jártak onnan ismerték meg egymást de később keresték fel egymást, nem azonnal ballagás után. kb. 10 éve vannak együtt. a nő 2019 környékén elhagyott és csúnyán átvert egy másik pasit azért hogy ezzel a mostanival lehessen, a pasi meg évekig várt rá holott tudta hogy van neki más mert annyira szerette. hasonló a világnézetük és az életvitelük is. hasonlóak a céljaik a jövőre nézve. a lány családjának bizonyos részei nem szeretik a pasit de ez nem okoz gondot a kapcsolat fent tartásában. szoktak lenni kisebb nagyobb veszekedések de mindig békülés a vége.

úgy érzik hogy nem tudnának egymás nélkül élni.



jan. 3. 16:49
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem biztos
Biztos hogy nem
Egyéb, kifejtem
20 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2019 óta csak egymásnak vannak
jan. 3. 16:49
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt senki se tudja, még ők se!

Ember tervez, de Isten végez kérdező!

jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Várj, hozom a jósgömbömet🔮

Szerinted honnan tudna erre bárki is válaszolni?

jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Milyen dolgokon csúszhat el egy ilyen kapcsolat? ha szeretnétek tudok róla sokkal többet is mesélni.
jan. 3. 16:52
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod akkor minek írtál ki kérdést? 🤨
jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

"elhagyott és csúnyán átvert egy másik pasit azért hogy ezzel a mostanival lehessen,"


Én ugyan ebben a cipőben voltam. Közel 8 évig voltunk együtt aztán hirtelen rá kellet jönnöm, hogy most én jártam úgy ahogy az előttem levő járt. Ha mással megcsinálta veled is megfogja.

jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

4!


Mesélj, kíváncsi vagyok.

jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki sem tudhatja. Még ők sem.

De nekem nem jön ki a matek, "10 éve vannak együtt. a nő 2019 környékén elhagyott és csúnyán átvert egy másik pasit azért hogy ezzel a mostanival lehessen"

De 2019 az csak 4-5 éve volt! 5 évig csalt valakit ezzel a pasival, vagy hogy? Nekem itt bukik a dolog.

Ezt leszámítva inkább mondanám valószínűbbnek at igent, de ez így elég zavaros

jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8


2009 környékén egy általános suliba jártak


2013 környékén felvették egymással a kapcsolatot interneten de a lány úgy érezte nem akar semmit ettől a pasitól, lett is neki más 2014-ben de "barátilag" találkozgatott ezzel a pasival, amiből aztán lettek dolgok.. időközben a lány nagyon megszerette ezt a pasit. végül 2019-ben lejogsizott a csaj, ennek a pasinak köszönhetően és akkor kidobta az exét végleg , ezért a pasiért. azóta csak egymásnak élnek. mélyülnek az érzelmek és mostmár a lány úgy érzi annyira szereti ezt az embert hogyha meghalna élni sem tudna nélküle és olyanokon gondolkozik hol lesznek ők ketten majd 10-20-30 év múlva. nagyon sok élményük van együtt, menedéket jelent a pasi a lánynak a szar családja elől , de fordítva is segítik egymást nagyon sok mindenben.

jan. 3. 17:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Ok, te a lány vagy? Mert akkor szerintem jó esélyetek van. Ha a fiú, akkor nem tudom. Csak nehogy úgy járj mint az exe.
jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!