Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfi hogy kezeli,ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi hogy kezeli,ha egy számára közömbös nő szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Minden nap írogat a nő,nem érti meg,hogy nincs esèlye. Visszaírnátok, beszélgetnétek vele, vagy inkább letiltanátok?
febr. 8. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Méla undorral. Sosem birtam mit kezdeni ezekkel a szitukkal. De van aki biztos imádja a legyeskedést.
febr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, amikor ilyen szitum volt régen, nem reagált semmire az illető. Jobb ha konkrétan megirja a pasi, hogy hagyj békén mert nem érdekelsz. Ez a legcélszerűbb. Ha nem írod, reménykedik. Ha félreérthető szavakat írsz, reménykedik megint csak. Ha azt írod, hogy hagyj mert nincs szükségem rád, meg arra amit művelsz, lekopik. ;)
febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miert nincs eselye?
febr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs esélye és ezt el is mondtam neki kornkrétan, de még így sem érti, akkor tiltanám. Biztos nem írnék vissza neki. Minek?
febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szegény nő, mi a baj vele?

Bár velem is volt ilyen, de az a csajszi tényleg elég fura volt. :(

20 évvel idősebb, vagy 110 kiló, cigó.

Mégis aranyos, kedves volt, csak akkor még fiatal voltam, meg bohó.

febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van olyan,hogy nincs semmi baj a másikkal,csak egyszerűen nem érzed,hogy tudnád szeretni.
febr. 8. 10:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan eset fordult velem elő többször is, hogy éppen más lány/nő tetszett, mint aki belém volt szerelmes. Nem volt velük egyébként semmi baj, csak nem éreztem semmit irántuk. Nagyon sajnáltam a helyzetet, de elmondtam nekik őszintén, hogy mi van, megértették, bár volt, aki nem adta fel, mikor látta, hogy nekem sem jött össze a másik lánnyal.
febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg kell ismerni...ki tudja
febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy elmondja neki, hogy ennek nincs értelme, vagy figyelmen kívül hagyja, vagy látványosan más nőkkel foglalkozik, de az adott személlyel egyáltalán nem.
febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!