Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem kap nagyobb tisztele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kap nagyobb tiszteletet a Valentin Nap, amikor ez az egy nap van az évben, amikor a szerelmet ünnepeljük?

Figyelt kérdés

Valentin Nap - az év legromantikusabb napja, amikor a szerelmet ünnepeljük. Ennek ellenére némelyek közömbösek vele, vagy kifejezetten nem kedvelik.

Miért?

Pedig sokkal nagyobb figyelmet kellene, hogy kapjon ez a nap. Kicsit olyan, mintha szándékosan akarnák háttérbe szorítani ezt a napot.


febr. 8. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkinek megvan a lehetősége, hogy nap mint nap ápolja otthon a kapcsolatát. Akkor is, ha nincs beírva a naptárba.

Én pl a családommal is tartok kapcsolatot, karácsonyon kívül is.

febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De itt ennél többről van szó. A világ figyelmét fordítjuk a szerelemre.
febr. 8. 14:28
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg mindenki egyénileg figyel a saját szerelmére. Már aki tartja.
febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

1. Ha valakit szeretek akkor nem egy ünnep miatt szeretem.

2. Attól, hogy valakik nem mutatják a külvilágnak, hogy mi bezzeg ünneplejük még szerethetik egymás és semmi köze a két dolognak egymáshoz.


Én inkább az olyantól tudok frászt kapni aki ezen a napon akarja inkább a világnak mutatni, hogy ő milyen szerelmes, mintsem a párjának.


Ez van.

febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
A valentin-nap is csak azért van, hogy pénzt költsön az ember. Meg megsértődik a másik, ha épp elfelejti a párja és nem vesz semmit. Pedig amúgy szereti és ki is mutatja, de ez ma már divat. Ne csak azon az egy napon múljon a szeretet és a szerelem. Akinél ez így van, az csak a külvilág felé mutatja, hogy szeret, szerelmes.
febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szomorú ez a hozzáállás amit képviseltek.
febr. 8. 14:53
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a szeretet ünnepe IS. Anyukám mindig vett valami kis csokit nekem meg a tesómnak.
febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

És aki nincs párkapcsolatban, egyedül van? Aki látja, hogy körülötte sok boldog pár van? Számára ez egy szomorú/megalázó nap is lehet. Vagy éppen akkor ha valakinek ez fontos, a párja meg elfelejti. Az nem megalázó?

Nem mindenkinek boldog a valentin nap. És nem mindenkinek fontos. Ezt fogadd el kérdező.

febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, talán azért , mert nem magyar ünnep. Ezért kap a halloween is kevesebb figyelmet, a hálaadás meg semennyit.

De amúgy én alapból nem annyira szeretem az ilyen egynapos ünnepeket, mert én minden egyes nap ünneplem a szerelmemet, az anyukámat.. ésatöbbi...

40/N

febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagy döntse már el mindenki saját maga, hogy nekik mi a jó.


Most a saját elképzelésedet nem kell másokra ráerőltetni.


Nem naphoz van kötve a szerelem.-

febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!