Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő túllépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő túllépni egy csalódáson? Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Csúnyán elbántak velem legutóbb, akit megismertem és hosszu, romantikus randik után már úgy éreztem kezdem megszeretni (ezt nyilván nem mondtam/mutattam), egyszer csak közölte, hogy nem all meg készen egy komoly kapcsolatra, nincs túl az előzőn, ráadásul elég k*csög módon is viselkedett. Eleinte inkább ő szeretett volna találkozni, nekem kis idő volt, mire beadtam a derekam. Idokozben nagyon megkedveltem, hiába tartott csupán 1-1,5 hónapig, azóta borzasztóan hiányzik, faj, azt várom, hogy írjon, hiába tudom, hogy nem fog. Elalvás előtt is rá gondolok, sikerült totál belezugnom. A helyzetet nehezíti, hogy mivel kisvárosban lakunk, vannak közös ismerősök, és valószínűleg fogunk meg találkozni is. Más emberekhez/ismerkedni kedvem sincs, rossz kedvem van sokszor miatta, atverve érzem magam. Mikor fogja a szívem is tudomásul venni, amit az agyam tud, hogy nincs remény? Próbálom lekötni magam, de amikor nincs dolgom, rá gondolok rögtön meg a randikra, hogy milyen jó volt.
febr. 8. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor tini voltam beletelt hónapokba, amióta felnőtt vagyok pár nap, max 2 hét és túllépek. Nem szabad görcsösen ragaszkodni valakihez, mert rámegy az életed, nem ér annyit. Elég aktív a szabadidőm, nem vágyakozom olyan dolgokra, aminek csak kis szelete volt jó, egyébként meg pokol.
febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen fiatalok vagytok?
febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk. Volt már hosszú, több éves kapcsolatom, mikor annak vége lett, az nem volt ilyen rossz. Én se értem magam, de ez van.
febr. 8. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mindent elmondott amire valaha vágytál, hogy egyszer hallhasd a másik szájából. Esetleg ez még tettekkel is párosult. Tehát elhúzta a mézesmadzagot, rátapintott a gyenge pontodra, te pedig elaléltál. Ennyi idő alatt nem lehet megszeretni valakit, nem is ismered. Abba zúgtál bele amilyen tükröt tartott eléd. Fellángolás, elmúlik. Csak ne romantizáld. Illetve dolgozz magadon, hogy ne ájulj el 2 szép szótól, miközben még nem bizonyított az illető. Ha elég a saját visszaigazolásod önmagadról, nem harapsz majd rá ilyen könnyen a horogra se.
febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ezt jól megfogalmaztad, tényleg ez történhetett, hogy átéltem vele azt, amire vágytam, és olyan intenzív volt vele a tűz, mint meg nagyon senkivel.
febr. 8. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Az sosem jó jel, ha tökéletesen és tüzijátékkal indul az ismerkedés / kapcsolat. Az esetek többségében csak manipulálnak, ami nem tart sokáig. Jobb, hogy kikerültél ebből. Fel a fejjel.
febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!