Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túllépésre tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túllépésre tippek?

Figyelt kérdés

Nagyon bele estem valakibe akit 9 éve ismerek. De csak múlt nyáron változott meg valami bennem iránta. Azóta se tudom feledni. 2 hónapja nem láttam és nem lett jobb. Csak roszabb.... Az eltöltött bulijainkra gondolok, szórakozásokra. Mostmár kezdek belebetegni. Szó szerint. Nem tudja mit érzek, de sejtheti. Valaki segítsen kérlek titeket. Voltam ilyen helyzetben párszor, de most ez sokkal nagyobb nálam 😭 És nem miatta, de válni is fogok. És ez a 2 együtt nem megy lelkileg.


29/N


febr. 11. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell pasik után futni.


Lesz másik nyugi. Te egyedül is egy teljes ember vagy nem kell hogy a párod, exed plátói szerelmed hatorozzonmeg.


Ezt nekem is nehéz volt fel ismerni az utolsó barátnőm után. De hidd el ez így van.

febr. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miért fogsz válni?
febr. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1es Köszi :)

2es Sok sok oka van...

febr. 11. 10:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!