Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt 25-30 közötti nőtársai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt 25-30 közötti nőtársaim,kb. 6 hónapos kapcsolatban mit várnátok a férfitól, ha nektek magatoknak komolyak a szándékaitok?

Figyelt kérdés

Mert én úgy érzem az én párom nem igazán akar úgy semmit...


Semmi olyan dolgot nem hoz fel, ami tervezésre utalna, (max. Ilyesmit hogy jó időben lehetne túrázni), imádja a családját, de a bemutatás nekik az fel sem merült mint terv. Tudom, hogy nagyon elfogalt, és hozzám képest az ő élete nagyon pörgős, sok barát, edzés, egyéb hobbik vannak benne, ehhez képest az én életem az most teljesen le van ülve, munkán kívül ritkán vannak programjaim ami esetleg őt is érdekelné. Mintha minden amit én kitalálok, labdába sem rúghatna a barátaival és emiatt nagyon rosszul érzem magam.


Olyan se volt, hogy 1 teljes napot velem töltene, max. Felet mert kell az ideje minden másra.


Lehet elé kéne állnom és elmondani, hogy én ezt nagyon nem így képzeltem el, és ha fél év alatt sehová sem jutottunk akkor minek folytatni?


Persze, nem várom el, hogy hagyja el a régi életét, meg nem lehet ő az én "hobbim" ettől minden normális pasi menekülne, de ha nem szerelmes belém akkor szexpartnernek ne tartson vagy azért mert kell egy kapcsolat meg felvágni a haverok előtt. Semmi mást nem érzek a viselkedése mögött, amitől fontosnak érezném magam.



febr. 24. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd ott a francba!

Jól írtad, ennek csak kirakatnőnek kellesz, nem a közös céljaitok miatt.

febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy én vagy más válaszolók mit várnának el hasonló helyzetben, az teljesen irreleváns. TE nem vagy boldog, TE nem vagy elégedett, NEKED kevés az, amit ez az ember nyújtani tud. Miért hiszed azt, hogy nincs jogod az érzéseidhez?

Nem kell neki sem magyarázkodnod, mert a viselkedése alapján nem fogja különösebben megrázni, ha szakítasz vele. Holnap már lesz neki más. Te a SAJÁT igényeid nézd és ha úgy érzed, hogy nem akarsz így élni akkor lépj minél hamarabb. Függetlenül attól, hogy más mit tenne a helyedben - senki nem élte a te pontos életutadat, így senki nincs a helyedben.

febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es, igen, tudom. :( csak szerettem volna tudni, mi reális egy féléves kapcsolatban mert nekem ez az első így alakult... Már azon is gondolkodtam hogy emiatt nem tervez velem ...
febr. 24. 11:20
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Jól látod! Nem tervez veled.
febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Na ezért randizom 30 éves férfiként vagy 25 alatti vagy 35 feletti nőkkel, mert nekik nem a babázás, férj-/apakeresés jár az eszükben, hanem az őszinte tetszés és vonzalom alapján keresnek.
febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
"Már azon is gondolkodtam hogy emiatt nem tervez velem" Olyan még nem volt a történelem során, hogy valaki csak és kizárólag emiatt menekül el, ha közben tényleg szereti, tiszteli a másikat és tervez vele.
febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret egyértelmű, hogy nem szerelmes beléd. Ilyenkor mindig felmerül bennem a kérdés, hogy ez miért elég az embereknek? Miért nem akartok valakibe halálosan beleszeretni aki ugyanúgy szeret titeket viszont? Miért jó ez a langyos fos, még akkor is ha esetleg tervezi veled a jövőt?
febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kapcsolat? Nekem van egy lány,akivel kb. így vagyok, de vele megbeszéltük,h ez csak FWB (Friends With Benefits),barátság extrákkal. Egyikünknek sincs most a láthatáron semmi komoly, ezért összejárunk,szexelünk,jókat beszélgetünk,néha csinálunk közöd programokat, de pontosan tudjuk, nem közösek a terveink,és ez nem egy kapcsolat,ő egyáltalán nem akar gyereket, én viszont majd szeretnék, ő Izlandra akar költözni,nekem eszem ágában sincsen.
febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb négy hónap után össze költöztünk. Mindketten egyetemre jártunk akkor, nagyon elfoglaltak voltunk, de szerettünk volna minél több időt együtt lenni.
febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

"Ilyenkor mindig felmerül bennem a kérdés, hogy ez miért elég az embereknek? Miért nem akartok valakibe halálosan beleszeretni aki ugyanúgy szeret titeket viszont? Miért jó ez a langyos fos, még akkor is ha esetleg tervezi veled a jövőt?"

Nem elég és nem jó. De ha mindenki arra várna, hogy olyannal találkozzon, akivel kölcsönösen halálosan egymásba szeretnek, akkor a legtöbben teljesen egyedül élnénk le az egész életüket. Nem, a barátok és a család nem ugyanaz... Az élethosszig tartó "szingliség" keveseknek megfelelő, és ez nem egyenlő a kapcsolatfüggőséggel.

febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!