Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem segít a párom itthon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem segít a párom itthon, engem okol mindenért van egy 6 hónapos gyerekünk, hogy vegyem rá hogy változzon?

Figyelt kérdés

Napi 8 órába dolgozik, én vagyok itthon a kicsivel én csinálok mindent, hazajön eszik, amit én teszek mindig elé, ha nem hozom be a kaját addig nem eszik, fürdik utána lefekszik tvzik, ő hulla fáradt nem bír semmit csinálni, különben én azért vagyok itthon hogy mindent nekem kell csinálnom, ha kérem hogy kicsit vigyázzon már a gyerekére meg tudjak én is fürdeni, húzza a száját vagy azt mondja hogy rakjam be addig a kiságyba, aztán elkezdek fürdeni csak ordítást hallok utána a gyerek torka szakadtából üvölt rohanok ki mindent hátra hagyva hogy mi van.. Hát hülye a gyerek meg hisztis...ezért már nem is fürdök csak este 10kor mikor letettem aludni. A ruhái ledobálva, ha szóvá teszem neki áll feljebb hogy az én dolgom. Meg miaz hogy ő foglalkozzon a gyerekkel én azért kapom a pénzt hogy foglalkozzak vele. Volt hogy megjött nagyon görcsöltem kértem fürdesse már meg, akkor nekem állt hogy akkor holnaptól menjek én dolgozni ő itthon marad vele. Havi egyszer tuti hulla részegre issza magát, vagy munka után vagy elmegy kocsmázni, de legutóbb itthon a konyhába itta magát földig. Olyankor megváltozik mintha nem is ő lenne, én már lefeküdtem aludni mert nem birtam nézni amit művelt, nem sokkal később arra kelek hogy mellettem van és rugdos közbe üvölt hogy megdöglesz. Volt olyan mikor részegen jött haza akkor is inkább elmenekültem aludni hogy megállt az ágy mellett és ordított hogy meg akarsz dögleni?? És mondtam hogy nem! Erre mondja hogy de most megfogsz! Erre kirohant a konyhába és hallottam hogy a kanalas fiókba csörömpölt. Rohantam ki utána fél álomba, akkor már jött visszafelé késsel a kezébe. Próbáltam kivenni a kezéből hogy le ne szúrjon, de megvágta a karomat. Másnap semmire nem emlékezett. Nem egyszer bekapcsoltam a hangfelvételt hogy legyen nyoma mit művel de nem hajlandó meghallgatni, csak engem hord el mindennek hogy felveszem meg lefotózom arra van csak eszem. Egyébként szerint skizofrén. Kértem hogy menjünk orvoshoz. Nem hajlandó. Mindenre lusta. Éjszaka 4-5x kelek a gyerekhez, hiába hallja hogy sír nem érdekli. Tudja hogy régebben vágytam eljegyzésre, azóta azzal zsarol hogy ha nem mehet a kocsmába nem fogja megkérni a kezemet. Teljesen tönkretesz. Egy senkinek érzem magamat mellette. A gyereket nagyon szereti és ő is őt, csak ne kelljen foglalkozni vele.. de én már teljesen ki vagyok készülve. Szüleimet volt hogy felhívtam hallgassák meg miket beszél részegen, erre még én voltam lecseszve hogy én választottam tűrjem, ki ne merjem dobni, hogy fogom kifizetni az albérletet..

Az a legrosszabb hogy hiába nekem van valamibe igazam, olyan szinten kidumálja magát hogy utána még én érzem magamat sz. rul.

Nem tudom mit tegyek. Egy perc nyugtom sincs. Egyedül sem tudok lenni egy fél órára sem.

Belémsúlykolta teljesen hogy én már csak egy anya vagyok, nem nő nekem csak a gyerekkel kell foglalkozni meg itthon mosni főzni takarítani vagy ha nem tetszik menjek én dolgozni.

Semmit nem kérek tőle már takaritok utána is amikor mondom neki pl hogy mosogass el magad után, nekem áll hogy ő se kér tőlem soha semmit!

Mondtam hogy el fogom hagyni mert nem bírom, azt mondta hogy mehetek. Másnap meg nyalizik de nem csinál itthon egyszerűen semmit. Teljesen ki van készülve hogy napi 8 órába dolgozik.

Hétvégén meg xboxozik egész nap... . Ti mit tennétek a helyemben?


2019. jún. 28. 11:43
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
64%

Mindig ilyen volt, vagy csak mostanság változott meg?

Szerintem hagyj mindent úgy, ahogy ő leteszi, ne mosd ki a ruháit, aztán, ha nem lesz tiszta ruhája, majd kimossa egyedül.


" ha nem hozom be a kaját addig nem eszik"

Bocsi, és te ilyen embernek szültél gyereket? :O

Megérdemled a sorsod. Két gyereket nevelhetsz egyszerre.

2019. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

Dehogy volt ilyen.

Mostanában változott meg

2019. jún. 28. 11:53
 3/57 anonim ***** válasza:
42%

#2


Újabb ékes példája a gyerekvállalás értelmetlen és önpusztító mivoltának.


Itt csesztétek el, nem kellett volna. Boldogan élnétek a következő 40 évben.

2019. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Volt hogy úgy hagytam nem mostam ki. Másnap elment a szennyes munkásba dolgozni.. Aztán meg majd engem néznek le hogy nem bírom kimosni a cuccait... Mert csak azt látják koszosba jár
2019. jún. 28. 11:56
 5/57 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Szó nélkül otthagyni az ilyet. Ez a minimum. Nem fog változni, csak rosszabb lesz. Kést ránt rád? És ezek után szóba állsz vele?

Ez a legrosszabb kompromisszum, hogy nem szabad elhagyni mert akkor ki fizeti a lakbért...Szülők is megérik a pénzüket. A helyett hogy támogatnának...

2019. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
De ő egyáltalán nem volt ilyen. Mikor terhes lettem még akkor sem. Kb mióta megvan a gyerek rá 1-2 hónappal, hogy itthon vagyok minden az én dolgom
2019. jún. 28. 11:58
 7/57 anonim ***** válasza:
90%

#5


Bár ez már jó nem lesz, merthogy ez a fickó nem fogja fizetni a gyerektartást az fix, lerí róla - és sajnos a dolog kikerülhető, szóval meg is fogja tenni.

2019. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mit tennénk?! Elsö ilyen után repülne,feljelentés,láthatás megvonása...változni sosem fog,tönkreteszi az életedet,meg a gyerekét is,aki amúgy jó messze le fog lépni,ha nagykorú lesz és vissza se néz,erre számíts. Anyádék attitüdjéböl kiindulva nem csoda,hogy ilyen teszetosza lettél,de könyörgöm,már anya vagy,kutya kötelességed megvédeni magad és a gyereked,úgyhogy ku.r.vára szedd össze magad!!
2019. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

Igazából félek is tőle, mert azt mondta hogy ha elhagyom a föld alól is előkeres meg elveteti tőlem a gyereket..

110 ezret kapok havonta egyedül nem bírnék fizetni egy albérletet. Nem tudom mit tegyek. Menjek anyaotthonba?

2019. jún. 28. 12:00
 10/57 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastad amit írtál?


Ez az ember kihasznál és se nem tisztel, se nem szeret.

Megváltozni nem fog, ez olyan biztos mint az adó és a halál.


Hagyd ott ha nyugodt életet akarsz magadnak és a gyereknek!

Bocsi, hogy ezt mondom, de a gyerekét sem szereti, ha nyűg számára foglalkozni vele.

2019. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!