Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar egy nő féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy nő féltékennyé tenni egy férfit?

Figyelt kérdés
Mi célja van ezzel,és miért lesz dühös,ha az illető nem reagál erre semmit? És miért van, hogy egy idő után kínosan próbál mégis újra szerezni, meg lesi a férfi minden mozdulatát?
febr. 24. 18:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Mirol gondolod pontosan,h feltekennye akar tenni? Mi a sztori?
febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
Hát mert egy HP! Kerüld minél messzebbre ha te veled játszmázik.
febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
1#. Hát elég hosszú,és bonyolult,de a barátaim is látják, hogy mit csinál és ők is azt mondják, hogy nekem szól a "műsor". Nem akarom egyébként bekapni a horgot jó ideje,így valószínűleg ezért próbálja így hátha...
febr. 24. 19:06
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Mondj egy példát, mert így nehéz megmondani. Lehet, hogy a barátaid is félreértik a sztorit és a nő csak éli az életét.
febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Szánalmas, ha beadnád a derekad kikészítene teljesen. Tehát ne vedd figyelembe és ha a jövendőbeli párod zaklatná (ilyenekből kitelik) állítsd le.
febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Folyton feltűnően beszélget más csávókkal, mikor ott vagyok és közben les engem folyamatosan, hogy ugyan mit reagálok rá. Egyébként is állandóan néz engem, de ha ott van valaki,akkor mindig elkezd így játszani.
febr. 24. 19:12
 7/25 A kérdező kommentje:
5#. Miből gondolod, hogy zaklatnà,illetve miért tenné szerinted?
febr. 24. 19:13
 8/25 anonim ***** válasza:

Mert sokszor a nők azt hiszik ha a pasi féltékeny akkor vagy attol szerelmes. Ugyanis a pasik irtóra hajlamosak keverni a birtoklast a szerelemmel. Lásd a bántalmazókat is. "Azérr vagyok féltékeny mert szeretlek. Különben nem lennék féltékeny"

Rengetegen élnek ebben a bődületes tévhitben.

febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Aha, hát ezt látni kéne.
febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

És az is tipikus ha vkit zaklatnak birtokolnak más nők irigyek is rá hogy mennyire odavan érte egy férfi.


Az embereknek foggalma nincs sokszor arrol mi a szerelem es mi nem az.

De a btk nek sem azzal, hogy feltékenységből ölni azert gyengébb büntetés jár..

Merthát felfokozott érzelmi állapotban van a szerencsétlen gyilkos mikor a terhes feleségét a másik gyerek szeme lattára kinyírja.



(De lehet nem arrol van szo hogy direkt féltekennyé akarna tenni de annak tükrében irtam csak hogy de tételezzük fel)

febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!