Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar féltékennyé tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar féltékennyé tenni a barátom?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt nagyon szeretjük egymást de ő sokszor húzza az agyam más lányokkal. Pl.: hogy majd vele megy ide-oda vagy a haverjának az új lány ismerősét megy megnézni...stb..nem csinál semmit nem csalna meg. De ilyenekkel idegesít folyton. Én gyerekes dolognak tartom nem egy 24 éves férfihez illő...nem értem mit akar elérni. Tudja hogy szeretem...
2015. aug. 17. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Te meg túl komoly vagy,nem gondolod?
2015. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyerekes ez tőle,de ha poénra vennéd,akkor talán abbahagyná.
2015. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudooood. Azt ugratják, aki ugrik.
2015. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!