Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit nagyon szeretek. Viszont fél évre kimentem külföldre, ezért csak írásban, esetleg hangüzenetben tudnám neki bevallani. Egyszerűen nem tudok tovább várni. Fáj a szívem utána. 21/L
febr. 24. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Szerelmes vagyok beléd Béluska!"
febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
ha vallani kell ott nem nagoyn van kölcsönösség szerintem
febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Várd meg míg hazajössz. Ez egy olyan pillanat, amit személyesen kell átélni.
febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se van értelme elmondani sehogyan semmikor, hogy mit érzel iránta. Ha kölcsönös lenne tudnál róla és lehet együtt lennétek. Nem érzi ő ugyanazt amit te.
febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne valld be. Ismerkedtetek előtte ? Mert ezt csak úgy a semmiből egy baráti kapcsolatban bekozolni például elég sokkoló.
febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki a végét. Ha hazaértél és megvárt, úgy értem tényleg megvárt és érzed ezt a komoly szándékot a részéről, akkor majd élőben előhozakodhatsz ezzel. De egyelőre nem tudod mit csinál, lehet te itt éppen nagy szerelmes felhőkben repkedsz, de ő meg 2 másik jelöltjével is chat-el éppen. Szóval várd ki.
febr. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!