Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire tolti ki a gondolatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolti ki a gondolataid a szerelmed?

Figyelt kérdés
Pl elmesz melozni es abba a 8-12 oraba nem latjatok egymast, olyankor is egyfolytaba ragondolsz?

febr. 25. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet valakire egyfolytában gondolni...
febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy, nem vagyok én mániákus.
febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
nagyon sokat gondolok a szerelmemre.. már 3 éve nem láttam és nincs semmi kapcsolat köztünk, de majdnem naponta eszembe jut még mindig.
febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
munkahelyen 1%-ra, otthon 20%-ra., amikor együtt vagyunk 100%-ra
febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Munkahelyen a munkára szoktam gondolni, a szerelmemre akkor, ha üresjárat van, vagy szünetet tartok és épp egyedül vagyok, nincs kivel beszélni. Folyamatosan senkire nem szoktam gondolni, de nyilván eszembe jut azért a másik.
febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos eljutottam arra a pontra, hogy már csak akkor gondolok rá, amikor kanos vagyok. Ilyenkor kiverem, és már nem is gondolok rá, ez pedig egy egyértelmű jel, hogy már nem szeretem annyira, mint korábban. :(


Lehet, hogy az elkövetkezendő hetekben itt szakítás lesz ebből.

febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
3-as, lehet hogy te vagy a szerelmem? Mert 3 éve nem láttam és minden nap itt van a gondolataimban. Soha nem fogom elfelejteni.
febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Sokat gondolok rá, mert úgy érzem, hogy mindig ilyen társra vágytam, de értelemszerűen ha valamiben elmerülök (munkahelyi feladat, hobbi, stb...) akkor azokban a pillanatokban kevesebbet gondolok rá. Nem tudom számszerűsíteni.
febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én látom is naponta, sajnos plátói egyelőre...
febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Töle függ. Ha folyamat irkál hivogat bejön hozzám meloba elém jön velem él akkor rendesen kitölti az agyam szinte agymosás is ami megy.


Ha le se sz.r egesznap nem ir akkor ehhez hozzászokva egesznap estembe se fog jutni se. Cska este amikor találkozunk hogy jé van egy párom is.


Sokkal tüzesebb az előbbi tipusu kapcsolat es sokkal "halottabb"az utobbi tipusu kapcsolat.

febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!