Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire baj, ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire baj, ha a pasinak nincsenek saját gondolatai? Csak az én szerelmes vallomásaimat ismétli meg

Figyelt kérdés

Pl: én is szeretlek

Én is veled képzelem el a jövőt, én is boldog vagyok hogy vagy stb ilyesmik


Vagy csak egyszerűen pasi, és ők nem olyan érzelmesek?


2018. jún. 25. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
nekünk nem baj és ha szeretitek egymást nektek sem..
2018. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Naponta 10x, 20x mondja hogy szeret, ha együtt vagyunk ölelget, puszilgat
2018. jún. 25. 22:28
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Én érzelmes vagyok. Sajnos nagyon is.. és sok férfit ismerek aki szintén érzelmes, szóval ezt az "egyszerűen pasi és nem olyan érzelmesek" dolgot felejtsd el mert egy hülyeség.


Azt neked kell tudni, hogy számodra ez mennyire baj. Én próbálok mindig egyedi és szép dolgokat mondani annak akit szeretek.. Olyan dolgokra gondolok amik emlékeztessek és nem nyálas giccses dolgok. A legtöbb ilyen dolog nem tervezett, pusztán a pillanat szüli és szerintem ezek a legjobbak.

2018. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Hármas, te nem vagy undorító perverz féreg. Miért degradálod magad ezzel a névvel? Ezt most halál komolyan kérdezem!
2018. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#4.


Honnan tudod, hogy nem vagyok? Nem ismersz engem. Nem degradálás, csak valaki ezt mondta nekem.

2018. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

20szor 30szor mondja...en meg is orulnek.

Mutassa ki ne duma legyen.

2018. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
10szer 20szor*
2018. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez nem pasi vagy sem kérdése. Nem egy kreatív típus ennyi. Nem mindenki tudja rímekbe szedni az érzéseit :)
2018. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az én párom 2szer mondta hogy szeret és egy éve vagyunk együtt.


Így van jelentése a szónak számomra. Nem egy üres kifejezés. Én nem is szeretném ha sokszor mondana. Mondja kevesebbszer de az valódi legyen.


Egyébként a tettek beszélnek.


24N

2018. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart, betudtam annak, hogy nem a szavak embere. Aztán eltelt 10 év, elmúlt a rózsaszín köd, és már megpusztulok tőle, mert semmi érdekeset nem képes mondani, ő a legunalmasabb férfi a világon. Bárcsak világgá szaladtam volna az elején, az első ilyen jelnél..
2018. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!