Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A húszkörülieknél az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húszkörülieknél az új generációs fuckboy a bamba szépfiú, akivel se fiú se lány nem tud soha beszélgetni mert szinte semmit nem mond csak bután néz meg hallgatja a rányomuló csajokat?

Figyelt kérdés

febr. 25. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Mi a kérdés?
febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nincs ilyen.
febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ti nem ismertek ilyen embereket? Bambán áll társaságban, néha mond pár szót, de értelmes mondatot, vagy kettőt sosem. A csajok szeretnek a nyakán lógni és hozzá beszélni.
febr. 25. 14:14
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem ismerek ilyen embereket.
febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te most tiktok/youtube short skitekről beszélsz?
febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, én discoban meg edzésen láttam ilyeneket. Nem mindnek buta a tekintete, meg van amelyik kevésbé szűkszavú, de lényegében elég gyenge kommunikációs készséggel rendelkeznek és a csajok szokták felszedni őket.
febr. 25. 14:43
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom mit szívsz de ilyet nem látni. Még mindig a férfiak szedik fel a nőket.
febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Te tényleg ezt hiszed? Látszik téged nem szoktak csajok felhívni magukhoz.
febr. 25. 14:47
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

8

Ja, hogy magadról beszélsz? :D Így már érthető.

febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jah ha hozzám.megyünk dugni én szedtem fel ha hozzá akkor ő? Penge logika.
febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!