Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok egy norvég színésznőbe. Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Azt hiszem szerelmes vagyok Ovidia Berg Lindquist norvég származású színésznőbe. Most mi tévő legyek? Már 5 éve szerelmes vagyok Ovidia Berg Lindquist norvég származású színésznőbe. Egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből, ha nem nézek egy filmet, amiben szerepel, vagy képet róla teljesen magam alatt vagyok, és üresnek érzem magam. Mit tegyek? Mi tévő legyek? Ráadásul Ovidia Berg Lindquist színésznő 1998-as születésű, én meg 1977-es születésű vagyok. Tehát 21 évvel fiatalabb nálam. Ez a szerelem, már ha tényleg szerelem. Ez mennyire komoly? Személyesen soha nem is találkoztam a Ovidia Berg Lindquistel. Ez egyáltalán szerelem, vagy csak rajongás? És igen, jelenleg nőtlen, és gyermektelen vagyok. És soha nem volt ez idáig pár kapcsolatom. De amikor meg látom Ovidia Berg Lindquist színésznőt. Akkor mindig hevesen kezd el dobogni a szívem. Egyáltalán lehetek szerelmes egy számomra ismeretlen nőbe, akit csak a tévéből ismerek? Ez a rajongás, ez tényleg szerelem vagy csak egy egyszerű rajongás. Egyébként Ovidia Berg Lindquistnek szép barna haja van. Most én akkor mi tévő legyek? Forduljak-e pszichiáterhez? És pszichiáter ki tud belőle gyógyítani? Vagy csak én vagyok pszichiátriai eset?

febr. 25. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak rajongás, pszichológushoz fordulj.
febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És a pszichológushoz mit tudna velem csinálni?
febr. 25. 18:00
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Kieszkabálná vajon miért érzel így felnőttként. Tiniként oké lenne, de így sehogyse.
febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Mégegyszer leírod a nevét agyfaszt kapok.
febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem nőttél még fel 40-es férfi létedre. Én is pszichológust ajánlanék (már csak az írásod alapján is).
febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Élvezd!
febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
1-esnek és 5-ösnek. Köszönöm. 4-esnek. Nem tudom mi az agyfasz? De nagyon jót derültem az agyfasz kifejezéseden. Minden esetre írtam egy autogram kérést az E-mail címere. Kíváncsi leszek kapok-e választ.
febr. 25. 19:19
 8/23 anonim ***** válasza:
24%
Rákerestem. Úgy ránézésre a magyar sörhasú 45 éves szűzek az esetei.
febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8-as! Jót derültem a be szolàsodon. Ment a zöld pipa!
febr. 25. 20:07
 10/23 Seila ***** válasza:
100%

Ha 5 éve szerelmes vagy belé és nem történt kézzel fogható változás, akkor továbbra sem lesz.

Szóval nulla esélyed, bár eddig is az volt.

Sajnálom, ez van, bele kell törődnöd és hogy enyhébb legyen a fájdalmad, csak képeket, filmeket, híreket nézhetsz róla továbbra is.

febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!