Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy külföldi színésznőbe, milyen egyedi ajándékot küldjek neki?

Figyelt kérdés

Summer Glau-ról van szó. Eddig arra gondoltam, hogy természetesen írok egy szép levelet, összeállítok egy válogatás cd-t magyar és külföldi szerelmes dalokkal,küldök egy tollat a nevemmel ellátva (vannak ezek a névtollak),valamint egy képet magamról.


Szeret balettozni, több filmben, sorozatban is szerepel(t), valamint kipróbált egy-két harcművészetet - ennyit tudtam meg róla a neten. Aki olvas bulvármagazinokat és tud egy-két plusz infót,azt is megoszthatja: minek örülne legjobban.


Mi egyebet küldhetnék? Valami egyedit, kreatívat, maradandót, rám emlékeztetőt szeretnék. Várom tanácsaitokat, ötleteiteket.


2011. ápr. 26. 10:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

szerintem idő és pénz pocsékolás :S


nyilván neked jól esne küldeni valamit, de ha tényleg híres színésznő akkor szerintem rengeteg rajongói levél érkezik neki, és lehet, hogy nem is mindegyiket ő nézi meg...

2011. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
jó ötlet amit írtál, de azért ne várd, hogy be fog ájulni tőled :)Egyébként meg nem vagy szerelmes, ezt biztosra állíthatom.
2011. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a füledet elküldheted neki. Fess egy szép képet is magadról.

Bár van Gogh-nak nem jött be, neked sikerülhet :)

2011. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

20,f. Persze eleinte én is úgy gondoltam ez csak hirtelen fellángolás, de már másfél éve érzek így iránta, úgyhogy elhatároztam, hogy írok neki valamit.


Nincs tapasztalatom az ajándékozásba, ezért kérdezem tőletek, vajon minek örülne. Valami egyszerű, személyes, kifejező dolog kellene. Ami nyomot hagyna benne.

Hajtogassak origamival egy kis virágot, színezzem ki, feliratozzam - jó ötlet?

2011. ápr. 26. 13:07
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el, és inkább egy REÁLISAN elérhető lánnyal próbálkozz. Kicsit gondolkodj, szerinted Summer azonnal otthagyna csapot-papot, mert valahonnan Európából kapott egy rajongói levelet, benne a huszánhárommillió kétszáztizenhatezer-ötszázkilencvennegyedik szerelmes pasival??? Egyrészt biztosan van valakije, másrészt hetente több ezer ilyen jellegű levelet kaphat a világ minden tájáról.

Harmadrészt nem vagy belé szerelmes, csak tetszik neked (nekem is amúgy, mert csinos lány, és jó színész is), és rá vetíted ki a vágyaidat. De nem ismered, soha nem is találkoztál vele (nem is fogsz valószínűleg), annyit tudsz csak róla, amennyit tévében látsz, újságban olvasol, ami köszönőviszonyban sincs a valósággal. Te egy vágyálomba vagy szerelmes, nem Summer-be, ennélfogva tök fölösleges neki bármit is küldeni, erősen valószínű, hogy nem is válaszolna neked. Nem is ő kapná meg a leveledet, hanem az ügynöksége, vagy a titkársága, asszisztense, amije van.

Verd ki a fejedből, és inkább válogass a szép magyar lányok közül, és élj a jelenben és a valóságban.

2011. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

15:32


Sajnos tökéletesen igazad van :(

2011. ápr. 26. 16:38
 8/33 A kérdező kommentje:
...de azért mégis elküldöm azt a levelet. Próba-szerencse. Várok további kreatív ötleteket. Legújabb ötletem: videóüzenet (cd-re rárakom).
2011. ápr. 26. 19:55
 9/33 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy igazam van, és azt is, hogy teljesen felesleges neked erre időt, energiát és pénzt pazarolnod, mivel 99,99% a valószínűsége annak, hogy nem lesz a dologból semmi.


De ha már videót akarsz küldeni, akkor legalább öltözz fel normálisan, ne legyél se bunkó, se paraszt, hanem adj egy kicsit a minőségre.


Fontos! Mivel valószínűsíthetően Summer valamilyen Apple-terméket használ (pl. MacBook), célszerű lenne nem Windows-os videóformátumot használnod, hanem mondjuk quicktime movie-t (.mov), esetleg mp4-et, vagy valamilyen más Mac-es formátumot. Ha DVD-videót készítesz, akkor ügyelj arra, hogy NTSC-rendszerű legyen, mivel Amerikában az a tévészabvány.

2011. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
És persze a legfontosabb dolog: ANGOLUL TUDSZ EGYÁLTALÁN?
2011. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!