Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél ilyen emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél ilyen emberrel, aki már az ismerkedés során ilyeneket ír?

Figyelt kérdés

"Most ha pl a gyakorlatban randizunk

Aztan 5. alkalommal lefekszunk, majd 3 hét múlva szét válunk mert mégse egymást kerestük

Akkor sincs semmi

Nagyom sajnálnám

Hanem te görcsösen ragaszkodsz, én meg mindennel számolok, barmit hozhat az élet, rajtunk mulik.

Ez annak szólt hogy a pillanatot kell megelni

Nem pedig f.sni az ismeretlentol"

Elmondása szerint komoly kapcsolatban gondolkodik, de nekem ez annyira visszás. Nekem ebből az jön, hogy nem is igazán kapcsolatot akar, legalábbis komolyat biztos nem, hanem szex kapcsolat, érzelmek nélkül, konfrontáció nélkül, vita nélkül, belátás nélkül. Ki mit gondol erről?

Azért is gondolom ezt, mert előszeretettel pedzegeti a szexualitás témakört, mert ő "ismerkedéskor nem tabutémázik", és ismerjük meg így is egymást. Amiben megint csak nem értek egyet, mert mindennek megvan a maga helye, ideje.


márc. 4. 09:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Reálisan látja a dolgot..
márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Csak dugni akar baszod... nem egyértelmű? .....
márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Ma az emberek az ingyen vagy a könnyet megszerezhető dolgokat preferálják. A munkaigényes, fárasztó, időt és energiát kívánó témákat kerülik, a többségnek nincs is szellemi, érzelmi eszköze ezekhez.


Dugjunk minnél hamarabb, és ennyi. Dugjunk, dugás, szex. Összehasonlítva ez olyan, mintha felvennél egy ótvar műszálas hamisított gagyi ruhát, vagy pedig egy minőségiben mutatkoznál.


Csábító a könnyű élet, de vigyázz, mert magad is egy gagyivá válsz benne.


Kérdező! Én férfiként azt látom hogy normálisan gondolkozol, én a helyedben az ilyen pasasokat dobnám rövid úton. Váladzd a keményebb, melósabb utat, megéri. Tudod te ott bent hogy ez a pali nem hozzád való, és azt is tudni fogod ki lesz sz ski igen. Sok sikert az életben! 🙂

márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Hol találtál ilyen primitív embert?

Némelyik olyan mint a kutya. Megy a farka után .

Nem találkoznék vele.

márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem jönnék össze mert körülményes.
márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha sok a szextéma akkor komolyan nem gondolja veled. Más lenne ha nem arról szólna a beszélgetés. Akkor afelé hajlanék, hogy nem jós, nem tudja mit hoz a jövő, de így egyértelműen csak laza kapcsolatban akar lenni.
márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
A nőké a döntés! Hagyod magad megdugni vagy sem? Sajnos a szex is filléres, érzelmektől mentes dologgá vált.
márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert nem tűnik olyan embernek aki a realitás talaján mozogna.
márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Nálam aki ilyen témáról ilyen stílusban ír, az instant.
márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

Ilyenkor én mindig elképzelem azt, mire vágynék, és ahhoz hasonlítom.

Pl: "Ha te is készen állsz, testileg is megismerhetjük egymást. Abból mélyebben megismerjük egymást. Remélem, hogy úgy is boldoggá tudlak tenni!"


Ehhez képest az, amit a csávó írt, egy félvállról vett dolognak tűnik. Persze ez az én személyes érzésem.

márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!