Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk akik cigiznek! (tizen-,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik cigiznek! (tizen-, huszonéves korosztály) Összejönnétek egy olyan lánnyal aki szintén cigizik?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy ez azoknál is kizáró tényező-e, akik cigiznek, mert szerintem őket nem kéne hogy zavarja. Persze ez emberfüggő. Csak érdekelne. Kort és nemet is írjatok légyszíves, és ha kérhetem akkor indokot is. Ja és értelmes válaszokat,köszönöm.:)

2014. júl. 3. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
talán ossze jonnek vele
2014. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
hülye kérdés, mért ne jönnének össze? majd szívnak együtt, az olyan menőőő, mert nagylányoknak és nagyfiúknak tűnnek tőle.
2014. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
84%
2. válaszolónak igaza van. Én is csak ezt tudom mondani, hisz én is ebbe a szituba vagyok
2014. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Mire számítasz kérdező? Arra hogy a nem dohányzóknál jobbak lennének az esélyeid?
2014. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert sokat hallom, hogy egy igazi nő nem cigizik, mert nem nőies, fiúk se bírják, sok embernél ez kizáró ok is lehet.
2014. júl. 3. 16:38
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
En kifejezetten szeretem ha egy csaj cigizik mert van meg egy dolog amit egyutt csinalhatunk.
2014. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
59%

Szerintem meg hagyd abba a cigizést, mert pénzt dobsz ki, károsítod a saját és még más egészségét is, visszataszító azok számára akik nem dohányoznak. Kell még több indok?

Sokan nem is függők csak azt hiszik magukról. Meg se próbálják lerakni csak azt hajtogatják, hogy nem menne, mert függők.

Hagyd abba. 30 évesen még undorítóbb lesz amikor előjönnek a hörgő köhögések. Biztos hallottál már olyan embert köhögni aki masszívan dohányzott éveken keresztül.

Elég undorító látvány.

Arról nem is beszélve, hogy büdös.

Büdös a szád, büdös a ruhád mert beleivódik a füst szaga, büdös a házadban minden ha bent dohányzol.

Ha ezzel se győztelek meg akkor gondold át, hogy mégis mi értelme van szívni azt a szart?

Menő? Ha ez a menőség ára akkor inkább maradj "nyomi".

2014. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Én simán, pedig nem cigizek :D Ha pedig tud erotikusan, sexysen cigizni, akkor még előny is lenne :P de lehet csak én vagyok defektes :O
2014. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagy te defektes, nyugi :D engem is vonzz amikor egy fiú cigizik, bár meg nem tudnám mondani miért:)
2014. júl. 8. 23:48
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Persze! :D Én cigizek , és imádom amikor például egy cigit szívunk ketten, vagy amikor egymásra fújjuk a füstöt, vagy például szex után egy közös cigizés az isteni :) Vagy néha csináljuk azt is hogy letüdőzök egy slukkot, lesmárolom a csajt, és közbe ő átszívja a füstöt, az is tök jó! :D


AMÚGYmeg ma már többen cigiznek(14-25 év között) mint akik nem cigiznek! nekem több haverom is azért szokott rá a cigire, mert megunta hogy kocsmába a 10 fős társaságból 20 percenként 7-8-9 ember kimegy cigizni, és akkor ő egyedül ott marad az asztalnál.... Ja és én egyáltalán nem divatból cigizek, sose vagyok rá büszke, a városba utcán SOSE cigizek, 90%-ba csak akkor cigizek ha a csajjal vagyok, vagy ha épp piálok :D


22/f

2014. júl. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!