Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol találhat egy 60 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhat egy 60 éves férfi olyan nőt, akivel a szüzességét elvesztheti, és akár össze is házasodhatnak?

Figyelt kérdés
60 felett sincs határ?

márc. 13. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Miért gondolod, hogy 60 évesen nagyobb esélyed van rá, mint 10 éve?
márc. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Azért érdekes elképzelni ahogy benyögöd a szintén 60éves leendő párodnak hogy "Öhmm.. izé.. amúgy én még szűz vagyok. 😬"


Megnézném a reakciót 😅

márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

2 miert gondolna ilyet?

Szerintem allandoan nulla esélyesnek érzi magát.


Igy jár az aki nem repul ki a fészekbol.

márc. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az internetes társkeresőkön bőven vannak idősebb nők is, ez az esély tehát mindenkinek megadatik. Rengeteg az elvált vagy özvegy idősebb nő, akinek a gyerekei kirepültek a fészekből, és szembesülni kénytelen a magánnyal, amiből ki szeretne törni társkeresőzéssel.


Egy másik lehetőség eljárni valamilyen klubba vagy rendezvényre, ahova idősebbek is járnak. Ehhez elég megnézni egy környékbeli művelődési központ honlapját, mindenütt sok ilyen program van.

márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Rosszlanyokon pl
márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Én benne vagyok de csak ha van elég pénzed az életünkre!
márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
60 évesen már minek akarod elveszteni a szüzességed? 🤣
márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Rosszlányok.hu vagy valami apáca otthonba, hátha valaki ráunt Isten szolgálatára.
márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gabor49 ***** válasza:
ne röhögtess már ez a nap vicce
márc. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Nehéz elhinni valóban hogy a 60 év alatt nem tàmadott le egy csaj. Ez csak akoor lehet a szerzetesként éltél eddig egy hegyen ,nőktől mentesen
márc. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!