Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai világban már egy 60 éves nőre is nagyobb érdeklődés van társkeresőkön mint egy 20-30 éves teljesen korrekt férfira?

Figyelt kérdés

A teljesen korrekt alatt azt értem, hogy átlagos vagy kissé átlagon felüli külsejű arcra, testre normál vagy sportos, anyagilag is rendben van nettó fél milla+ és saját lakás.

Mégis azt lehet mondani, hogy ha felmegy az ember társkeresőre vagy közösségi szociális média társkereső részlegére, azt lehet látni hogy már nem csak a 40-50 éves de már a 60 éves nőkre is nagyobb érdeklődés van.


Mi okoz ekkora deficitet a társkeresésben? Miért van 10-szer annyi társkereső férfi mint nő, hogy már ennyire nagyon kompromisszumot kelljen kötni Magyarországon, hogy legyen bármilyen társad férfiként?


febr. 6. 16:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ha befejezed minden és mindenki más okolását, akkor van esélyed boldog életet élni. Mi van itt már komolyan, valami emberi húspiac???
febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom te kire gondolsz, engem nőként jobban érdekel egy normális 20 éves pali mint egy 60 éves nő. De mondjuk ilyen sirákozós ne legyen, mert azzal ki lehetne kergetni a világból. 😁
febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Kitana. ***** válasza:
100%
Mert nem tudtok jobbnak tűnni, mint az egyedüllét. Nem a lakásodtól leszel érdekes, hanem a kommunikációtól, az meg nem nagyon megy a többségnek.
febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem írsz semmit a belsőről, másrészt a férfiak egymásnak a legjobb oldalukat mutatják.
febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Aki ilyenekkel foglalkozik, hogy melyik korosztályra mekkora "igény" van, ezt lesi, számolgatja meg kérdéseket írogat ki róla gyakorira, az k_rva messze van a "teljesen korrekt férfi"-től.

Nehéz komoly kapcsolatot találni, igen. Mindenkinek nehéz, nőknek is, férfiaknak is, mert nagy adag szerencse is kell hozzá, hogy pont olyan emberrel akadj össze, aki tetszik külsőre, belsőre, összeegyeztethető az életszemléletetek, a jövőbeli terveitek. Ez van. Vagy elfogadod és próbálkozol tovább, vagy sírsz a gyakorin holnap is.

febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Fontos megjegyezni, hogy nem magamról beszélek, én nem vagyok se átlagos külsejű és lakásom sincs, meg ennyi fizetésem se.

De már itt tartunk, hogy még egy ilyen férfire SINCS kereslet annyira mint már egy 60 éves nőre is akár.

Ezt az egészet mint jelenséget vizsgálom, tök mind1 az én helyzetem, az magánügy. A kérdés lényege a mindenkire kiterjedő jelenség oka.

febr. 6. 16:14
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Le lett írva. Pro és con listán a con rész hosszabb.
febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy felvázolt sportos , lakásos , normális, 500 nettós férfi gond nélkül talál partnert.


Mindig az a probléma gyökere hogy a csóró , dagadt , beteg elméjű incelek nem kapnak lehetőség a nőknél.

febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"Egy felvázolt sportos , lakásos , normális, 500 nettós férfi gond nélkül talál partnert."

Nem jártál mostanában társkeresőkön. Bizony még egy ilyen férfi is már lassan könyörög, nem a szexért, hanem már a komoly kapcsolatért való ismerkedésért is egy 50, de már 60 éves nőnek is.

Itt tartunk. De miért?

febr. 6. 16:39
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unalmas az állandó incelhiszti. N
febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!